Сьогодні особливий повний Місяць: Ось як можна залучити удачу і багатство в цей день

Супермісяць – особливий час, коли можна залишити за спиною неприємності, поразки і все, що заважає розвитку. Експерти рекомендують познайомитися з дієвими способами, які допоможуть залучити в життя не тільки багатство, а й удачу. Перевірені змови будуть тим самим двигуном, який дозволить знайти шлях до фінансового благополуччя і залишити за спиною будь-які негаразди. Джерело

Залучення удачі в Супермісяць

Залучити удачу в день повного Місяця не складе труднощів. Для цього потрібно підібрати річ невеликого розміру, яка стане талісманом, що привертає увагу примхливої ​​Фортуни. Цей предмет тримають в руках деякий час, щоб зарядити власною енергетикою, а потім кладуть на підвіконня в темний час доби. Потім рівно опівночі амулет кладуть в склянку, наповнену водою, примовляючи:

«Місяць повний удачу до мене привабий, біди від мене відведи, на щастя дорогу покажи, моїх ворогів покарай. Як амулет зарядиться, так і удача в будинок прийде, за мною будь-якою дорогою піде».

З ранку відразу після пробудження дістають амулет і ховають його від сторонніх очей, а водою вмиваються тричі. Носити талісман удачі найкраще не знімаючи, щоб щастя не обійшло стороною.

Залучення багатства в день суперповні

У день суперповні, потрібно придбати або зробити самостійно скарбничку, поставити її на підвіконня і почекати, поки Сонце сховається за горизонтом. У сутінках в скарбничку по одній кидають монети, примовляючи:

«З кожною монетою кинутою добробут свій збільшую, гроші в будинок залучаю, багатства собі привертаю. Як Місяць повний на небо зійде, так і бідність піде. Скільки монет покладу – не відомо, але з кожною прибуток прийде, повз мене не пройде».

Скарбничку щодня поповнюють грошима, прибравши її в затишне місце, щоб випадкові гості не наврочили достаток.

Читайте також: Суперповня 9 лютого – Місяць виконає ваше заповітне бажання саме в цей час. Ось як саме

Обряд на гроші

Грошову енергетику найпростіше залучити саме в той день, коли на небі повний Місяць. У день суперповні провести обряд значно простіше, і цей час потрібно використовувати для змін на краще. Справитися з фінансовими труднощами допоможе змова на гаманець. Його кладуть на підвіконня зі словами:

«Як Місяць повний, так і гаманець повний. Як вона світлом темряву осяває, так і мені дорогу до багатства вказує».

З гаманця не дістають гроші, заговарюючи і їх. Витрачати їх можна, проте з кожної купюри повинна бути здача, щоб фінансова удача не відверталася.