Суперповня 9 лютого – Місяць виконає ваше заповітне бажання саме в цей час. Ось як саме

Лютневе небо відкриває нам панораму величезного протистояння. Супермісяць, який відбудеться під егідою Лева, віщує серйозні події на Землі. Посиляться протиріччя, озлобиться конкуренція, обман стане ціннішою валютою, ніж чесність, помилки будуть приносити перемогу, а завіса ілюзій не дозволить багатьом бачити реальну картину того, що відбувається.

Особливо сильно вплив повного Місяця відіб’ється на події великого масштабу, але в той же час астрологи впевнені: у приватному житті кожної окремої людини можна чекати чудес, головне – знати як повний Місяць виконує бажання. Джерело

Астрологи про суперповню 9 лютого 2020 року

Супермісяцем астрологи називають особливий стан Місяця. Коли місячна орбіта підходить максимально близько до Землі, Місяць на небосхилі здається більшим і світить значно яскравіше, ніж будь-коли.

Це дуже красиве, але небезпечне з енергетичної точки зору видовище в 2020 році ми будемо спостерігати 9 лютого. Небезпечним воно буде тому, що повний Місяць в цей час буде в Знаку Лева. Стихія Вогню вселить в нас непереборне бажання домагатися свого будь-якими доступними способами, що посилить конкуренцію, агресію і гнів.

Астрологічний сенс даного явища досить простий. Якщо Місяць до нас ближче, отже, і його вплив на людство і на кожного з нас окремо ще більш потужний. У періоди суперповні повна фаза має колосальну силу. У такі дні можуть відбуватися різні катаклізми і незвичайні події, приходити підказки й осяяння, виконуватися бажання і змінюватися долі.

Техніки виконання бажаного в повний Місяць

1. Самогіпноз в серп. Дана техніка зручна тим, що не вимагає багато часу: не потрібно чекати півночі, підгадується певний час, потрібно лише повна фаза Місяця (9 лютого вона настане в 10:35) і ваше бажання.

Випишіть на аркуші паперу все, про що ви мрієте. Для наочності можна зібрати картинки з журналів, вирізки з газет, роздруковані фотографії та створити невеликий колаж. Даний метод нагадує техніку створення карти бажань. Підкреслимо, що якщо у вас вже така є, ви можете використовувати її.

Зосередьтеся на своїх мріях. Дуже важливо випробувати щиру віру в те, що все буде саме так, як ви мрієте. Тільки в цьому випадку вдасться наповнити колаж або карту бажань достатньою кількістю енергії, щоб бажане втілилося в реальність.

2. Позитивні установки на суперповню. Це один з найпростіших методів, який вимагає лише одного – приготувати від 3 до 5 ємних фраз, які чітко і точно характеризують ваш намір. Проговоріть їх в ніч суперповні з 9 на 10 лютого. Добрим знаком буде, якщо в цей момент ви побачите на небі повний Місяць.

Складаючи афірмації, не забувайте користуватися психологією позитивного мислення. Не сумнівайтеся в собі і своїх словах, формулюйте бажання в теперішньому часі, ніби вони вже справдилися і, звичайно, уникайте негативних формулювань і частки «не». Експерти радять не гнатися за нездійсненними мріями, а почати з малого – з бажань, шляхи реалізацій яких ви уявляєте. Тоді ваші афірмації обов’язково стануть робочими і допоможуть вам змінити свою долю.

Читайте також: 9 лютого – особливий повний Місяць: що потрібно зробити в цей день, а чого потрібно остерігатися, щоб виключити неприємності і виконати заповітне бажання

3. Ритуал виконання бажання 9 лютого. Загадувати бажання найкраще опівночі або хоча б після заходу сонця. Протягом дня до цього моменту подумки фокусуйтеся на бажаному. Поясніть собі, що вам це дійсно необхідно. Коли Місяць з’явиться на небі, подивіться на нього і скажіть своє бажання. Це потрібно для того, щоб між вами і Місяцем стався енергетичний обмін.

Важливий момент: Місяць дуже сильно впливає на воду, за допомогою якої можна посилити дію ритуалу. Налийте склянку чистої води і залиште на годину на підвіконні. Опівночі проговоріть свій намір над склянкою з водою і випийте її.