Сьогодні особливий повний Місяць: що потрібно зробити кожному зі Знаків Зодіаку, щоб отримати успіх

Овен

У Овнів з’явиться відмінна можливість досягти успіху у коханні і у фінансовій сфері, якщо вони будуть прислухатися до інтуїції. Під час повного місяця в Раку краще не довіряти порадам оточуючих, навіть якщо вони будуть йти від самого серця.

Телець

Для представників даного Знака ключем до успіху буде спокій. Не виключено, що в повний місяць хтось з оточуючих захоче з’ясувати відносини, посваритися. Якщо обходити всі провокації стороною, день буде успішним у всіх сферах.

Близнюки

Близнюкам 30 грудня не варто вирушати в далекі поїздки. Якщо представники цього Знака проведуть більше часу вдома, їм в голову можуть прийти геніальні ідеї. Це корисний день для тих, хто любить думати і міркувати, шукати альтернативні рішення звичних проблем.

Рак

Ракам для того, щоб в день повного місяця залишитися на хвилі удачі, доведеться бути ближче до друзів, близьких, другій половинці. 30 числа астрологи не радять проявляти егоїзм. Потрібно думати про інтереси сім’ї та колективу.

Лев

Левам для досягнення цілей і збереження удачі варто захиститися від заздрісників. У цьому їм допоможуть п’ять перевірених способів. Астрологи вважають, що в останню середу 2020 року варто бути обережніше у взаєминах з малознайомими людьми.

Діва

У Дів настає період, коли дуже важливо довіряти не внутрішньому голосу, а логіці. Повний місяць істотно знизить силу шостого почуття цих людей, тому діяти за натхненням буде найголовнішою помилкою цього дня.

Терези

Терезам повний місяць в Раку принесе багато переживань і думок про невирішені проблеми і завдання. Необхідно позбутися від думок про минуле. Потрібно зайнятися плануванням. Експерти кажуть, що в цей день корисно мріяти.

Скорпіон

Скорпіони 30 грудня зможуть стати щасливішими в нових починаннях. Повний місяць дасть їм сил і енергії для справ, які вони давно відкладали на потім. У цей день їм не варто перекладати відповідальність на чужі плечі.

Стрілець

Щоб не втратити передноворічний настрій, 30 грудня астрологи настійно радять Стрільцям сфокусуватися на сфері любові. Це перспективний час для романтики, знайомств і спілкування з родичами.

Козоріг

У цей день на фінансовому радарі Козорогів можуть виникнути нові проблеми. У любовній сфері буде тиша та гладь, але на роботі все може піти шкереберть. Не варто змінювати плани і ризикувати.

Водолій

Водоліям в цей день корисно буде змінити обстановку, поїхати у відрядження. Багато проблем вирішаться самі собою, якщо Водолії зможуть поставитися до них з легкістю, без самобичування і страху.

Риби

У такі дні, як цей, мета не виправдовує засоби. Потрібно бути обережніше з рішеннями, вибирати тільки найбезпечніший шлях. Повний місяць в Раку — це джерело проблем, але креативність Риб допоможе їм вирішити всі негаразди.