fbpx
Гороскоп

Сьогодні перший Повний Місяць у 2022 році і цей день входить до числа найсприятливіших у січні: що можна робити, а що ні

Цей день входить до числа найсприятливіших у січні. Все через завершення ретроградного шляху Урану. Місяць у цьому плані відіграватиме важливу роль, адже сьогодні Повня в Знаку Лева, який любить зміни. Уран привнесе позитивну нотку в наше життя, упорядкувавши енергію Місяця та створивши з нею позитивний тандем.

Що можна робити в цей Повний Місяць

Можна відпочивати та змінювати обстановку. Це робочий день для більшості людей, але навіть їм варто вирушити в поїздку або в нове місце після роботи. Також корисно буде зайнятися чимось цікавим, новим. Можна знайти нове захоплення, заняття до душі.

Можна і навіть потрібно сподіватися на випадкові сприятливі події, але важливо пам’ятати, що просто так вони не відбудуться. Якщо Всесвіт побачить, що ви шукаєте щастя, він обов’язково дасть вам можливість досягти успіху в цій справі.

Можна буде будувати довгострокові плани на майбутнє. Це чудовий день для того, щоб дати собі важливу обіцянку або спланувати подорож.

Минуле треба відпускати. Не варто думати, що у вас не вийшло, зірвалося. Нехай усі негаразди та помилки залишаться в минулому, а все добре прийде у ваше життя.

Також це сприятливий день для фізичних тренувань, прогулянок, фітнесу, йоги. Астрологи наполегливо радять займатися сьогодні спортом або хоча б перебувати в русі більше часу.

Що не можна робити 18 січня

Перше, чого варто побоюватися – це ризики. Так, Уран допоможе нам отримати удачу, але це все ще день Повного Місяця у Леві. Не варто вплутуватися в авантюри, особливо фінансового характеру. Легких грошей сьогодні заробити не вдасться.

У цей Повний Місяць не можна сумувати. Будь-який прояв смутку та інших негативних емоцій — це крок назад. З сумними та негативними людьми оточуючі не захочуть мати нічого спільного, тож краще не розповідати нікому про свої проблеми.

You cannot copy content of this page