Сьогодні повний Місяць і затемнення: що чекає кожен зі знаків Зодіаку в цей особливий день

Овен

Серйозний день, пов’язаний з переоцінкою стосунків з оточуючими людьми, отриманням інформації. Жінки-Овни повинні бути уважні у виборі партнерів – можливе розчарування. Чоловікам-Овнам слід врахувати всі нюанси, перш ніж братися за будь-яку справу. Адже може трапитися щось, що серйозно вплине на ваші справи.

Телець

Цього дня варто звернути увагу на своє здоров’я, стежити за харчуванням. Купуючи продукти, слід обирати якісні. Відмовтеся від консервованих продуктів, солодощів та важкої їжі тваринного походження. У раціоні повинні переважати овочі та фрукти.

Близнюки

Можливі невеликі проблеми зі здоров’ям. Навряд чи це буде що-небудь серйозне, найімовірніше – легка застуда. Тому цього дня варто трохи полежати вдома. Уважно поставтеся до харчування: переїдання в ці дні сильно зашкодить.

Рак

Цього дня треба звернути особливу увагу на своє здоров’я. Варто приділити увагу харчуванню: відмовитися від консервованих продуктів, солодощів та важкої їжі тваринного походження. Натомість краще споживати овочі та фрукти.

Лев

Це напружений день. Можливі дрібні неприємності на роботі, непорозуміння з начальством або з колегами. Навіть дрібна сварка або необдумане висловлювання можуть перерости у великий скандал. У стосунках з людьми не йдіть на поводу у своїх емоцій.

Діва

Сприятливий день, пов’язаний з отриманням космічної енергії, лікуванням. Ймовірна підтримка вищих сил, колег, друзів, родичів. Покращаться подружні стосунки. З’явиться можливість прояву здібностей, таланту, здійснення задуманого.

Терези

Критичний день – не варто обмірковувати або братися за нові плани. Потрібно бути вкрай обережними та уважними, не втручатися в жодні суперечки, оскільки це призведе до подразнення і втоми, але ніяк не до істини.

Скорпіон

День сприятливий для відновлення старих зв’язків і втраченого взаєморозуміння. Водночас не варто будувати далекосяжних планів, не можна проявляти зарозумілість, відмовляти у допомозі оточуючим. Чоловіки повинні приділити більше уваги своїм жінкам-матері, дружині, дочці, сестрі.

Стрілець

У першій половині дня зірки сприяють будь-яким задумам. Вдалими будуть будь-які поїздки, нові знайомства, зустрічі зі старими друзями. Однак свої наміри слід тримати при собі й уникати довірчих бесід зі сторонніми людьми. Цілком можливий прихід гостей. Постарайтеся утриматися від офіційності й натягнутості у поведінці.

Козеріг

Важкий день, пов’язаний з нездійсненими надіями й марними очікуваннями. Протипоказані наполегливість і фізичні навантаження – можливі різкі та раптові перепади настрою, головні болі або отруєння. У сфері інтимних стосунків слід уникати підвищених претензій до партнера або ризикованих вчинків, за які доведеться розплачуватися.

Водолій

Астрологи радять утриматися від активності у діловій сфері. Сприятливий день для вирішення конфліктних ситуацій з близькими людьми. Другу половину дня варто присвятити тісному спілкуванню з близькою людиною, сім’єю. Можливо, під враженням почуттів або випадкового збігу обставин ви опинитеся під чиїмось впливом.

Риби

Гарний день для відновлення зв’язків і стосунків. Найбільш одухотворені Риби, наділені великою фантазією і натхненням, здивують оточуючих своїми досягненнями. Можлива навіть пропозиція про вигідну роботу, за яку варто взятися з особливим завзяттям, бо вона може принести непоганий дохід.