fbpx

Сьогодні Венера переходить в знак Тельця: кому зі знаків Зодіаку випадає шанс змінити життя до 9 травня

Сьогодні Венера перейде в Знак Тельця. Це буде досить сприятлива подія, яка неминуче відіб’ється на житті всіх людей. Астрологи розповіли, яким буде вплив на кожну з чотирьох зодіакальних стихій.

Енергетика Венери дуже сильна, а 14 числа вона стане ще сильнішою і відчутною, а найголовніше, творчою. Пробуде в Тельці Венера до 9 травня. У нас буде більше трьох тижнів на те, щоб змінити своє життя на краще.

Стихія Вогню: Овен, Лев, Стрілець

Венера зробить людей цих Знаків Зодіаку щедрішими. Це стосується не тільки грошей. Стрільці, Овни і Леви захочуть більше часу присвячувати родині і друзям. Період з 14 квітня по 9 травня буде дуже сприятливим для спілкування з родичами, спільних справ, розваг, посиденьок.

Люди стихії Вогню зможуть побороти свої шкідливі звички, позбутися від надмірностей. Венера дасть цим людям потужний заряд позитивної енергії і сил, які краще направити в правильне русло. Представники цих трьох знаків Зодіаку зможуть стати найкращою версією себе.

Перехід Венери в сузір’я Тільця допоможе налагодити стосунки з оточуючими, вирішити всі найголовніші і побічні конфлікти. Сварки і труднощі в спілкуванні відійдуть на другий план. Це один з найбільших плюсів переходу Венери.

Стихія Землі: Телець, Діва, Козеріг

Венера допоможе Тельцям, Дівам і Козерогам знизити ймовірність матеріальних втрат. Планета почне виконувати роль фінансового оберега. Людям цих Знаків можна буде проявляти грошову активність, здійснювати дорогі покупки.

Планета допоможе людям стихії Землі згладити внутрішні переживання, розставити пріоритети. Також цих людей чекає зрушення з мертвої точки у багатьох справах, які не вдавалося вирішити довгий час.

Також Венера допоможе знайти точки дотику з ворогами і недоброзичливцями. Перехід в Тельця покладе край чварам і тривалим конфліктів. Закінчення квітня і початок травня прекрасно підійдуть для переговорів, колективної праці.

Стихія Повітря: Близнюки, Терези, Водолій

Енергетичні запаси представників Повітряної стихії з 14 числа почнуть різко зростати. Це дуже вдалий час для фізичної активності і початку занять спортом. Венера допоможе Близнюкам, Терезам і Водоліям частіше доводити справи до кінця, не втрачати віру в себе.

В любовній сфері люди цих трьох Знаків зможуть також вельми сильно досягти успіху. Чи вдасться відкрити нові грані відносин, знайти другу половинку. Це буде дуже вдалий час для побачень, романтики, одруження, переведення стосунків на новий рівень.

Венера допоможе Близнюкам, Терезам і Водоліям адаптуватися до недавніх життєвих змін. Все погане перестане хвилювати цих людей, підуть негативні спогади. Планета наповнить представників цих Знаків позитивом, причому не тільки до 9 травня, а на довший термін.

Стихія Води: Рак, Скорпіон, Риби

Венера внесе різноманітність в життя людей даної стихії. Це буде дуже вдалий час для пошуків нових захоплень, для розваг. Також астрологи радять займатися пошуками нової роботи. Головне – прислухатися до своєї інтуїції. Вона точно не підведе.

Раки, Скорпіони і Риби зможуть побороти внутрішні протиріччя, страхи, невпевненість. З 14 квітня розпочнеться сприятливий період для постановки нових життєвих цілей і завдань. Життя зміниться на краще.

Також людям Водної стихії можна буде вирушати в далекі поїздки, міняти обстановку. Астрологи радять зустріти початок переходу Венери в Знак Тельця прибиранням будинку і на ділянці. З 14 до 9 травня корисно брати відпустку, відпочивати, релаксувати, займатися захопленнями.

You cannot copy content of this page