Сьогодні відбудеться дуже важлива зміна в положенні Венери – планети любові і енергетики. Вона перейде в Знак Риб. Це дуже сприятливе положення, особливо для представників трьох знаків Зодіаку, які матимуть шанс знайти своє кохання

Телець

Для людей цього Знака Венера є дуже важливою планетою. Саме тому 25 лютого для Тельців буде вкрай важливим днем. У цей день енергія планети почне дарувати Тельцям сили, чарівність і харизму. Дуже пощастить тим, хто знаходиться в пошуках любові. Справити хороше перше враження на протилежну стать буде досить просто. Для цього астрологи радять Тельцям просто бути собою. Не потрібно пускати пил в очі і втілюватися кимось іншим.

Трохи гумору і легкості в спілкуванні допоможуть Тельцям і в уже створених стосунках. Венера допоможе в згладжуванні гострих кутів і в досягненні взаєморозуміння з близькими. Тимчасово сумісність з усіма Знаками Зодіаку у Тельців підвищиться до граничних значень. Це означає, що можна буде домовитися з ким завгодно і про що завгодно. Головне – не проявляти агресії.

Терези

25 лютого біля Терезів почнеться найсприятливіший час в році для любовних пригод. Венера для цих людей є одним з трьох найважливіших покровителів. Усе, що потрібно для успіху цим людям – простота, порядність. Якщо вони зможуть стати прикладом для оточуючих, то їхнє життя стане на порядок краще.

Справити найкраще враження на протилежну стать Терезам допоможе ініціативність і відкритість. Зовсім не обов’язково тиснути на газ до упору в поодинці. Можна лише підштовхнути людину до дії, а потім просто насолоджуватися. Також Венера допоможе Терезам визначити, хто для них є другом, а хто ні. Якщо з 25 лютого по 20 березня чоловік буде непоступливим і агресивним, значить з ним краще припинити будь-які стосунки. Венера допоможе дізнатися, хто дійсно любить Терезів, а хто прикидається.

Риби

Це третій і останній Знак, яким пощастить у коханні трохи більше, ніж іншим. Риби – це найяскравіші представники стихії Води. Це означає, що вони закохуються, але вірні другій половинці. Період з 25 лютого по 20 березня буде ідеальним для тих Риб, які бажають зміцнити свій зв’язок з другою половинкою.

Також може пощастити тим, хто дуже хоче відновити старі, згаслі стосунки. Знаком того, що можна спробувати відродити втрачене кохання, буде випадкова зустріч з цією людиною. Венера може влаштувати це, якщо ймовірність успіху буде високою. Рибам варто стежити за таємними знаками, інтуїцією. Все буде направлено на допомогу цим людям в любові.

Автор фото – Сергій Майстер