Сьогодні ввечері я усвідомила, що мій чоловік поводиться дійсно дивно. Він відсторонений і мовчазний. Я думаю про найгірше

Щоденник дружини:

«Сьогодні ввечері я усвідомила, що мій чоловік поводиться дійсно дивно. Ми пішли в хороший ресторан на вечерю. Я думала, що він засмучений через те, що я трохи запізнилася, але він нічого не сказав про це. Я запитала його, що трапилося. Він сказав: «Нічого».

Я запитала його, чи не зробила я чогось такого, що його засмутило. Він сказав, що не засмучений, і що це не має ніякого відношення до мене, і щоб я не хвилювалася про це.

Дорогою додому я сказала йому, що кохаю його. Він злегка посміхнувся і продовжив рух. Я не можу пояснити його поведінку. Я не знаю, чому він не сказав: «Я теж тебе кохаю».

Коли ми повернулися додому, я відчула, що повністю втрачаю його, і знову він нічого не сказав. Він продовжував здаватися віддаленим і відсутнім.

Нарешті, я вирішила лягти спати. Приблизно через 15 хвилин він теж ліг спати. Він заснув … Я не знаю, що мені робити. Я впевнена, що його думки про когось іншого або іншу … Моє життя – катастрофа.»

Щоденник чоловіка:

«Човен не заводиться, не можу зрозуміти чому!»