Сьогодні ви маєте унікальну можливість позбутися від проблем і залучити удачу на весь рік

Під час місячного затемнення 21 січня астрологи рекомендують дотримуватися обережності, щоб виключити неприємності. У цей день можна провести кілька ритуалів, які допоможуть позбутися від проблем і залучити удачу.

У день затемнень енергетика простору змінюється, тому будь-які дії можуть знайти відгук в майбутньому. Експерти рекомендують 21 січня прислухатися до астрологів, щоб знати, які вчинки можуть принести проблеми. Джерело.

У цей день варто провести кілька ритуалів, які допоможуть залучити в життя удачу і уникнути неприємних подій в майбутньому.

Ритуал на позбавлення від проблем
21 січня скажіть:

«Проблеми мене покидають, більше за мною не ходять. Удачу залучаю, неприємностей не знаю».

Тричі вмийтеся прохолодною проточною водою, не витираючи обличчя, скажіть:

«Вода негаразди забирає, під горючий камінь несе, мені спокій дарує, настрій піднімає, удачу натомість залишає».

Починайте день з улюблених занять, щоб підняти собі настрій і провести час з користю для себе і оточуючих вас близьких людей.

Ритуал в затемнення від негараздів
В день затемнення напишіть на листку все, що вас турбує. Опишіть проблеми, які заважають вашому розвитку або гарному настрою. Покладіть список на тарілку, запаліть свічку і проговорите:

«Вогнем біди випалюю, більше проблем не знаю. Затемнення місячне пройде, проблеми мої зітре».

Підпаліть список від свічки, а попіл сдуйте з вікна, прошепотів:

«Нікому зла не бажаю, всіх прощаю. Проблеми зникають, щастя в дім приходить, життя на краще змінюється».

Читайте також: “Отче, нам потрібно з вами порадитися,чомусь всі біди і нещастя звалилися на нас одночасно”: Біда, біда буде, коли всі бабусі пoмpyть

Ритуал на залучення удачі 21 січня
Знайдіть протягом дня вільний час, щоб вас ніхто не відволікав. Зосередьтеся на тому, чого б ви хотіли досягти. Подумайте, в яких справах вам би не завадила удача, а потім скажіть:

«Удачу в день затемнення залучаю, до себе на допомогу закликаю. Фортуна до мене прийде та зі мною залишиться, оступитися не дасть, від бід відведе, дорогу до щастя відкриє».

Вийміть з гаманця монету, киньте її у вікно зі словами: «На удачу!».