Сьогодні зірки мають намір комусь зробити сюрприз: гороскоп на 28 серпня

Овен

Сьогодні зірки мають намір зробити Овнам сюрприз. Несподівані обставини подарують сплеск натхнення, додадуть в нудну буденність нотку волі або яскраву фарбу, допоможуть зробити вибір або поєднати непоєднуване. З’явиться шанс відкласти рутину заради відпочинку, хобі, ігри та спілкування з дітьми. Можливо, причиною стане затримка в роботі: перестановка акцентів, зміна режиму або фінансових умов. Джерело

Телець

День налаштує Тельців на креативний лад і допоможе перетворити будні на свято. Не виключено, що він пройде на тлі легкого хвилювання, передчуття свободи чи інших приємних змін. Вас може відвідати осяяння у зв’язку з будинком і облаштуванням побуту, особистими стосунками, вихованням підростаючого покоління, планами на відпочинок. На оригінальну знахідку можуть наштовхнути діти, батьки, колеги, домочадці.

Близнюки

В життя Близнюків день внесе сонячну нотку, але на даний момент вона може бути лише останнім відблиском приємних подій: роману, відпустки, подорожі, спілкування з дітьми. Імовірний просвіт у побутовій або службової рутині, лікувальному режимі. Не виключена і просто хороша погода. Можливо, до вас завітають гості, ви будете запрошені на захід або зможете скористатися чиїмось заступництвом.

Рак

Ракам день обіцяє прибуток, подарунок або покупку, які навряд чи будуть підсумком рутинної роботи. Сьогодні імовірніша віддача від додаткової позаштатної діяльності, гри, благодійності. Принесе плоди експеримент або рекламна акція. Вас може чекати знахідка, виграш, дивіденд від незвичайного вкладу, дохід від творчості, оригінальний презент від начальства, колег, друзів, дітей, підопічних.

Лев

Сьогодні Левів чекає осяяння зверху чи інший несподіваний щасливий імпульс. Можливо, ви відкриєте для себе істину, побачите нову мету або точку докладання зусиль. Справжня удача в цю добу найімовірніша у творчій або духовній області. Надихаючу ідею варто відразу зафіксувати (осмислити, озвучити, записати), але краще почекати з конкретним практичним кроком: контактом, платежем, угодою.

Діва

Дівам день допомагає активізувати свої приховані здібності. Якщо у вас є таланти, з якої-небудь причини зариті в землю, корисно згадати про них: завдяки своєму нинішньому енергійному настрою, ви знайдете їм відповідне застосування. Крім того, сьогодні будь-якому креативному процесу можуть дати поштовх несподівані зовнішні обставини. Дівам-батькам важливо не пригнічувати життєлюбність і таланти дітей.

Терези

Сьогодні Терези можуть звертати менше уваги на власні побоювання і на вимушені зовнішні обмеження. Навіть якщо вам зараз не під силу вирватися із замкнутого кола і різко розвернутися в новому напрямку (наприклад, в силу зайнятості або здоров’я), у цей день з’явиться віддушина або лазівка на волю. Можливо, це буде новина, подарунок, свято, чийсь візит, допомога або надихаючий приклад.

Скорпіон

День підштовхує Скорпіонів до більш яскравої, відкритої, виразної поведінки. Завдяки піару і креативу, сьогодні є шанс отримати прибуток, звернути на себе увагу і затьмарити конкурентів. Популярність, харизма і фактор везіння можуть на час стати важливіші за досвід і майстерність, а успіх важливіший дружби. Але не варто ревнувати до чужих персональних перемог: щирий однодумець повернеться в команду.

Стрілець

Завдяки позитивним подіям цього дня засмучені Стрільці піднесуться духом. Якщо ви не втрачали оптимізму, то сьогодні отримаєте новий імпульс натхнення, зможете повести за собою інших або примкнути до того, кого вважаєте авторитетом. Не виключено, що це станеться через незапланований і прикрий з вигляду сюжетний поворот, за відомим принципом «не було б щастя, та нещастя допомогло».

Козеріг

Козерогів сьогодні чекає чергова спокуса. У зоні ризику артистичні, амбітні, закохані Козероги і ті, хто володіє прихованими авантюрними нахилами. Зірки підказують, що сьогоднішній експромт гарантує яскраві враження, але його довготривала практична користь під питанням, і навіть є ризик збитися зі шляху. Краще використати цей час для відпочинку, креативу і коротких пригод.

Читайте також: Астрологи назвали 3 найгірших дружин за знаком Зодіаку

Водолій

Сьогодні Водоліям вигідно підтримати контакт з впливовими друзями. Вдалий контакт з покровителем, вчителем, відомою персоною або групою: відблиск чужої популярності ляже і на вас, що корисно для майбутнього. І навпаки, не варто йти проти сім’ї, колективу, важливої особи. Бажано бути терпимішими до примх домочадців, дітей, партнера, публіки, дивних забаганок представників інших поколінь.

Риби

Сьогодні Риб надихає творчість, надія на виграш, успіх чи зцілення, любов до дітей або вихованців, служіння ідеалу. Добре зайнятися детальною обробкою великого креативного проекту. Зберігати оптимізм допоможе фокус на головній меті. Завдяки йому, ви не втратите віри в успіх перед обличчям будь-яких сюрпризів, а рішення нестандартної задачі перетвориться для вас на захоплюючий пошук найкращого варіанту.