Сонце в з’єднанні з Марсом 8 жовтня: як за знаком Зодіаку уникнути небезпек цього дня

Сьогодні, 8 жовтня, відбудеться одна небезпечна астрологічне подія – Сонце опиниться в з’єднанні з Марсом. Це буде вкрай несприятливий день, тому астрологи вирішили розповісти про те, як ви зможете уникнути проблем.

Нинішнє з’єднання Сонця з Марсом породить безліч проблем у всіх сферах життя, починаючи від настрою і закінчуючи фінансами. Намагайтеся дотримуватися простих рекомендацій астрологів, щоб не потрапити в складну ситуацію і не наламати дров.

Овен

Овнам варто почати йти на поступки своїм близьким і друзям. Будь-який конфлікт в цей день може стати останнім – можна безповоротно позбавитися близької людини, любові або поваги. Уміння йти на компроміси врятує Овнів від будь-якої проблеми, а родичі або друга половинка переймуться до них ще більшою любов’ю.

Телець

Сонце і Марс хочуть вихлюпнути свою енергію на злих людей. У цей день Тельцям не варто проявляти агресії, в тому числі і у відповідь на агресію оточуючих. Якщо хтось буде намагатися вивести Тельців з рівноваги, цим людям краще не піддаватися провокаціям. Це дозволить заощадити нерви і обійти стороною проблеми.

Близнюки

Близнюкам астрологи рекомендують сьогодні не виходити із зони комфорту. Варто займатися тільки звичними справами. Також не варто витрачати багато грошей і давати порожні обіцянки оточуючим. Сонце і Марс неспроможні бути прихильними до мандрівників, так що потрібно залишатися вдома або в рідному місті. Варто бути обережнішим за кермом.

Рак

Енергетика дня погано підходить для нових знайомств. На Раків поширюється єдина заборона – спілкування з незнайомцями. Люди сьогодні будуть непоступливі і схильні до удавання. Чимало може зустрітися на шляху і маніпуляторів, так що астрологи радять оточувати себе перевіреними людьми.

Лев

Левам варто почекати з ощадливістю. У цей день краще чинити по совісті і не прагнути до більш високого становища. Гроші і влада не так важливі, як любов і повага оточуючих. У цей день експерти радять прощати образи. Ні в якому разі не можна спиратися на минуле.

Діва

Дівам варто позбутися від багатозадачності. У такі дні, як цей, дуже небезпечно братися за все підряд. Важливо бути послідовними у всьому. Астрологи радять також не розпускати чутки і плітки, навіть про ворогів. Це очорнить репутацію не тих, про кого Діви будуть говорити, а їх власну.

Терези

Це небезпечний день, в який Марс і Сонце позбавлять Терезів сили інтуїції. Їм краще не діяти за натхненням. У кожному важливому питанні варто дотримуватися логіки. Також Марс і Сонце погіршать пам’ять Терезів, тому сьогоднішній день не підходить для навчання. Все найважливіше краще записувати, щоб не забути.

Скорпіон

Поточне положення Марса і Сонця для Скорпіонів представляє особливу небезпеку в любові. Одне невірне слово або фраза можуть поставити хрест на стосунках і шлюбі. Особливо це стосується тих стосунків, які перебувають на волосині від прірви. Варто спочатку двічі подумати, перш ніж сказати щось.

Стрілець

Всі сьогоднішні проблеми швидко пройдуть і не залишать сліду в душі Стрільців. На жаль, обійти стороною багато з них буде неможливо, але не варто сумувати, бо завтра Стрільці про ці негаразди можуть вже не згадати. Астрологи радять фокусуватися на чомусь позитивному.

Козеріг

Люди сьогодні діляться на миротворців і призвідників. Козерогам експерти радять зайняти нейтральну позицію. Увійшовши в один з таборів, Козероги ризикують втратити авторитет серед іншої половини людей. Бажано прожити цей день в спокої і самоті, не змушуючи себе робити важливий вибір.

Водолій

Водоліям варто інвестувати свій час не у виправлення помилок минулого, а роботу над поточними негараздами. Якщо в цей день вони будуть багато думати про те, що було раніше, то програють. Марс позбавить людей співпереживання, тому шукати підтримки буде ні в кого. Доведеться діяти самостійно.

Риби

Рибам потрібен сьогодні раціональний підхід до будь-яких справах. Не варто йти з головою в роботу або відпочивати весь день безперервно. Астрологи зазначають, що Марсу з Сонцем сподобається прагнення Риб до золотої середини. Негативний вплив цих об’єктів зійде нанівець ближче до кінця дня.