Сонячне затемнення 10 червня в знаку Близнюки, закриє коридор затемнень і після цього, можна очікувати поліпшення ситуацій у всіх сферах життя: чим стане особливим червень для кожного зі знаків Зодіаку

Червень – складний місяць, особливо перша декада. Вже з перших днів і напруга буде наростати.

2 червня – серединна точка між затемненнями, день високих вібраній і неконтрольованих потужних потоків енергій. 5 червня сформується опозиція двох войовничих планет – Марса і Плутона, в глобальних масштабах, цей аспект сприяє загостренню військових конфліктів, особливо складні дні для політиків, людей, що володіють владою.

У перші 10 днів місяця, частіше ніж зазвичай, трапляються несподівані повороти подій, неприємності (розбирання, скандали, поділ майна або навіть бійки).

Сонячне затемнення 10 червня в знаку Близнюки, закриє коридор затемнень і після цього, можна очікувати поліпшення ситуацій у всіх сферах життя. Однак, швидко це не відбудеться, тому що до 24 червня період ретроградного Меркурія, що гальмує розвиток всіх процесів.

Увечері, 11 червня, Марс виходить зі знака Рак, де має статус падіння, що сприяло агресивній зовнішній атмосфері.

У другій декаді місяця тримається напружений аспект Сатурна і Урану, що створює складності на державному рівні, також для фінансово-економічної сфери – кризовий період.

У третій декаді червня, фон подій, що відбуваються вже спокійніший, люди стають доброзичливіше один до одного, знаходяться компромісні рішення. До кінця червня, на міжнародній арені, також, настає потепління.

ОВЕН

Перша половина місяця досить напружена, відчувається втома, може погіршитися стан здоров’я. Однак, у другій половині червня, вам вдасться зробити все те, що виходило раніше. Ви зможете досягти рівня комфорту, отримати підвищення, повністю себе розкрити і знайти своє місце під сонцем. Формуються сприятливі обставини, надаються прекрасні можливості для задоволення потреб. Третя декада місяця сприятлива для активних дій і закладки відмінного фундаменту на майбутнє.

ТІЛЕЦЬ

Початок червня-несприятливий період для серйозних робіт і прийняття важливих рішень. Зовнішня агресивна атмосфера сприяє напружено творчої діяльності. Якщо є проблеми в особистих взаєминах, то в 3-ій декаді червня Ви зможете все виправити, домогтися прихильності бажаного партнера. Протягом усього місяця ви особливо привабливі для представників протилежної статі, однак, до 11 червня, необережна реакція з Вашого боку або з боку партнера, може привести до гучного скандалу.

БЛИЗНЮКИ

Сонячне затемнення 10 червня в Близнюках, вимагає від вас відповідального підходу до всіх життєвих сфер. Погіршує ситуацію ретроградність вашого управителя – Меркурія, тому ви, частіше, ніж представники інших знаків, відчуваєте опір зовнішнього середовища, стикаєтеся з нерозумінням. Але це гарний час для відпочинку, романтичних зустрічей, відновлення взаємин. У третій декаді червня настає довгоочікуване спокій, з’являється впевненість в собі, своїм вольовим зусиллям, ви здатні домогтися багато чого. Перешкодити вам може різкість у відносинах, а також підвищена вимогливість до представників протилежної статі.

РАК

Сезон затемнень для вас завжди проходить складно, тому що Місяць, ваш управитель, бере безпосередню участь в цьому явищі. Перші 10 днів будьте обережні, бережіть своє фізичне і психічне здоров’я, зведіть до мінімуму соціальну активність. По можливості, відпочиньте, займайтеся самоосвітою або домашніми справами, однак, будьте уважні при роботі електричним обладнанням, гострими предметами, тому що великий ризик отримати травму або потрапити в ДТП. Напрацьовуйте дипломатичні навички, це допоможе привернути увагу впливових людей. Третя декада червня сприятлива для пошуку і влаштування на нову роботу, початку довгострокового проекту.

ЛЕВ

Сонце-управитель Лева, 10 червня відбудеться сонячне затемнення в знаку Близнюки, що надасть на вас дуже потужний вплив. Перша декада місяця для вас – це період трансформацій. Відбувається звільнення від зайвого, завершення якогось життєвого і циклу, за яким піде новий початок. З 11 червня Марс, планета сили, активності, входить в ваш знак, що посилить ваші лідерські якості, допоможе в досягненні намічених цілей. Третя декада червня-дуже інтенсивна. Скористайтеся цим періодом і зробіть те, на що не вистачало рішучості і впевненості, в попередні місяці.

ДІВА

Меркурій, ваш управитель, в ретрофазі до 24 червня, що значно впливає на якість вашого життя. Може бути присутнім відчуття, що все відбувається як в сповільненій зйомці. Особливо складні перші 10 днів Червня – навалюється купа справ, які неможливо виконати, партнери підводять, транспорт затримується, ви спізнюєтеся. Ваші почуття проходять перевірку, і ви можете задуматися про те, чи варто продовжувати існуючі стосунки. До кінця місяця можна очікувати впорядкування і стабілізації по всіх життєвих сферах. Події, що відбуваються в червні, матимуть серйозний вплив на довгий період часу.

ТЕРЕЗИ

Ваші почуття загострюються, з’являються страхи і сумніви, гостріше реагуєте на жарти або підколки на свою адресу, особливо якщо це стосується вашого зовнішнього вигляду. Не квапте події, не провокуйте конфлікти і з’ясування відносин. Після 10 червня Зовнішня Середа до вас більш доброзичлива, з’являються шанси і можливості домогтися уваги симпатичного вам представника протилежної статі, відновити дорогі вам відносини. Ваша здатність реалізації цілей, розумова рухливість, значно підвищуються до кінця місяця.

СКОРПІОН

Зовнішній напружений фон подій, провокує тривожність, агресивність, погіршення самопочуття. Бережіть свої ресурси, подбайте вчасно про своє фізичне і психічне здоров’я. Велика ймовірність опинитися учасником будь-якої авантюри або інтриги, про що пізніше будете шкодувати. Кризовий місяць для фінансової сфери, можливі затримки виплат, збитки, втрати. У другій половині червня легше долати перешкоди, але енергійно братися за роботу варто після 23 червня і тоді до кінця місяця, ви зможете вирватися вперед.

СТРІЛЕЦЬ

Не поспішайте, ретельно зважуйте кожне слово і продумуйте всі свої дії, особливо в першій декаді місяця. Головні події червня пов’язані зі сферою комунікацій, навчання, роботи з інформацією, а також найближчими родичами. Не плануйте важливих справ на першу половину місяця, тому що дії Ваші, в більшості випадків, виявляться неконструктивними, причому, зрозумієте ви це значно пізніше, коли вже не можна буде виправити. Після 23 червня все нормалізується, фінансові операції будуть доведені до успішного завершення, домовленості досягнуті.

КОЗЕРІГ

У цей період варто звести до мінімуму соціальну і громадську активність, щоб зосередитися на сім’ї і свого внутрішнього життя. У вас з’являться якісь таємниці, ви можете отримати інформацію, яка спочатку до вас не повинна була потрапити. В такому випадку, ви зможете обійти гострі кути і уникнути проблем. Особливо складна для вас друга декада місяця, тому що змушені міняти свої плани, що схильні сприймати дуже болісно. До кінця місяця обставини складаються для вас сприятливо, тому не пропустіть сприятливі можливості і шанси.

ВОДОЛІЙ

Змінюється оточення, способи отримання інформації, усталене і звичне вже не цікаво. Також, актуальна тема любові-бажання загасають. Поняття краси зазнає змін. Також, можливе повернення до відносин, які були дуже давно. Важливо створити режим, раціоналізувати свої дії, вчинки, знайти для себе діяльність, де ваші зусилля будуть найбільш ефективні. Може відбутися переоцінка цінностей-те, що раніше було для вас важливо, вже не сприймається вами настільки значимо. Якщо актуальне питання зміни роботи, добре цим зайнятися в третій декаді червня.

РИБИ

В цілому, до вас Всесвіт прихильна в цей складний для всіх період. Проблеми можуть виникнути через перебільшення значення своєї роботи або успішно виконаного завдання. Ви виявите багато цікавого і незвичайного, причому, це може абсолютно поміняти ваші плани. Але ви дізнаєтеся істину, яка принесе свободу. Вам необхідно відокремити складне від простого, стабільне і довгострокове від того, що потрібно поміняти. Використовуйте Червень для глибинного аналізу і змін. Керуйтеся своїми потребами і бажаннями. Третю декаду місяця можна охарактеризувати як розв’язка сюжету.