fbpx

Сонячне затемнення у грудні: кого очікують круті повороти долі, кого нове кохання, а кого гроші

Овен

Нептун розвернеться у прямий рух 2 числа. Ця подія дозволить Овнам вийти з ізоляції, завершити справи та набути добробуту. 4 грудня сонячне затемнення в 9-му секторі гороскопу вплине на події, і Овни зможуть заявити про себе, зважитися на те, що раніше здавалося неможливим. Сміливість та розумна обережність будуть супутниками успіху для представників Знаку.

Телець

Ретроградний Нептун розвертається у прямий рух у 11 секторі гороскопу. Для Тельців ця подія буде позитивною: насупить ясність і розуміння того, що потрібно робити далі, як побудувати своє життя, щоб досягти процвітання. Сонячне затемнення 4 грудня також принесе зміни. Тільці зможуть зайнятися питаннями, пов’язаними з фінансами, та залучити гроші.

Близнюки

Ретроградний Нептун виходить із ретроградного руху 2 грудня, і Близнюки зможуть зрушити з точки справи, пов’язані з кар’єрою та фінансами. З’явиться натхнення та енергія для підкорення нових вершин. Сонячне затемнення 4 грудня пройде у 7 секторі гороскопу. Ця подія допоможе визначитися з подальшими цілями у стосунках, завершити необхідне та поставити крапку у хвилюючих питаннях.

Рак

Місяць розпочнеться з розвороту Нептуна, і 2 числа він перестане бути ретроградним. Раки зможуть здобути впевненість, виконати заповітні мрії, а також знайти для себе нове джерело знань та натхнення. Слідом настане сонячне затемнення, яке пройде 4 грудня у 6 будинку гороскопу. Його вплив допоможе Ракам переглянути свої плани щодо роботи, знайти хорошу посаду та розвивати бізнес.

Лев

На початку місяця Нептун повернеться у прямий рух. Він розвернеться 2 грудня у 8 секторі фінансів, а це означає, що справи, пов’язані з грошима, зрушать із точки. Левам стане простіше залучити фінансове благополуччя та повернути борги. 4 грудня у 5 будинку гороскопу пройде сонячне затемнення. Його вплив торкнеться сфер кохання та підростаючого покоління, і Леви зможуть налагодити взаємини із близькими.

Діва

Нептун після 5 місяців ретроградності розвернеться у 7 секторі стосунків та партнерства. Ця подія допоможе Дівам внести ясність у стосунки, порозумітися з оточенням, а також завершити токсичні взаємини. 4 грудня пройде сонячне затемнення. Його вплив стосуватиметься сфери нерухомості, і Діви зможуть визначитися з місцем проживання, а також вирішити житлові питання.

Терези

Важливою подією для Терезів буде розворот Нептуна у пряме положення 2 грудня. Подія відбудеться у 6 секторі роботи, і Терези зможуть завершити важливі проекти, прояснити ситуацію та зрозуміти, в якому напрямку потрібно рухатися. Сонячне затемнення 4 грудня пройде в 3 секторі гороскопу, закриваючи цикл і вказуючи Терезам на можливість знайти себе в новій ролі завдяки спілкуванню та розвитку.

Скорпіон

Першою значною подією буде розворот Нептуна у прямий рух. 5 сектор гороскопу, в якому розвертається планета, вказує на прояснення ситуації, здобуття впевненості та рішучі дії стосунків. 4 грудня у 2 секторі гороскопу пройде сонячне затемнення, вплив якого допоможе залучити грошовий успіх і ухвалити рішення, які допоможуть отримати фінансове благополуччя.

Стрілець

2 грудня відбудеться важлива подія: Нептун розвернеться у прямий рух у 4 секторі гороскопа, який відповідає за нерухомість та місце проживання. Це означає, що у грудні Стрільці вирішуватимуть питання, пов’язані із цими сферами. Другою важливою подією буде сонячне затемнення. Воно пройде 4 грудня у Знаку Скорпіона, що додасть сил для рішучих дій та допоможе визначитися з цілями.

Козеріг

2 грудня на Козерогів чекає розворот Нептуна в 3 секторі гороскопа, і ця подія допоможе швидше домовлятися з оточенням, зрушити вирішення питань з точки і здобути впевненість. 4 грудня сонячне затемнення у 12 будинку гороскопу вказує Козерогам на можливість втілити в життя плани, отримати нагороду за свою працю, а також знайти себе та своє місце під сонцем.

Водолій

Після п’яти місяців ретроградності Нептун розвертається в другому секторі фінансів, що позитивно позначиться на справах Водоліїв, внесе в них ясність. Працювати буде легше, якщо розставити пріоритети і дотримуватися розумної обережності. 4 грудня пройде сонячне затемнення у 11 секторі гороскопу. Це означає, що Водолії зможуть знайти однодумців, впоратися з поставленими завданнями та здобути впевненість.

Риби

Першою подією грудня буде поворот Нептуна у прямий рух. Планета розвернеться в 1 секторі гороскопа, що допоможе Рибам здобути впевненість, прояснити події та зібратися у заплановану подорож. Сонячне затемнення 4 грудня пройде у секторі кар’єри, що сильно змінить життя Риб. Представники Знаку зможуть знайти себе у новій справі, поправити матеріальне становище та залучити успіх.

You cannot copy content of this page