fbpx

Спадний Місяць з 13 по 26 серпня: що можна робити і що не можна

Спадний Місяць — це час, коли нічне світило переважно віддає нам свою енергетику, але робить воно це завжди по-різному.

Що можна робити на спадному Місяці в серпні

Можна займатися творчою роботою. Креативність людей зросте, особливо на самому початку спадання Місяця, адже в перші два дні Місяць перебуватиме у знакі Риб.

Виходить, що весь етап зменшення в серпні пройде під егідою цієї творчої енергії. Якщо ваша робота не пов’язана жодним чином із творчістю та креативом, то спробуйте реалізувати себе в якихось захопленнях, які потребують такого підходу.

Здійснювати дорогі покупки. Це буде чудовий час для того, щоб вкласти деякі кошти в розвиток бізнесу, створення домашнього затишку, оновлення свого образу. Перебування Місяця у знаку Тельця з 17 по 19 серпня зробить свою справу. Це буде найкращий час для будь-яких витрат. Те саме стосується і періоду з 22 по 24 число. Поки місяць зменшується в раку, можна буде купувати подарунки близьким.

Виявляти волю до перемоги. З 13 по 26 серпня абсолютно точно потрібно рухатися у напрямку здійснення своєї мрії. Якщо цього не робити, то можна згаяти шанс на перемогу. Намагайтеся не сумувати і постійно проявляти активність. Будь-які труднощі сприймайте як можливість стати мудрішими.

Що не можна робити з 13 по 26 серпня

Не можна проявляти багато фізичної активності. Розташування Місяця буде переважно несприятливим для того, щоб багато займатися спортом або фізичною працею. Якщо ваша робота пов’язана із постійним фізичним навантаженням, вам бажано більше відпочивати. Забудьте про надмірно високі навантаження та силові вправи. Намагайтеся більше ходити і менше перенапружуватися, особливо на Місяці, що убуває, в Овні 15 і 16 числа.

Не варто бути егоїстами. Егоїстична поведінка буде дуже небезпечною на спадному Місяці в серпні. Якщо ви будете думати в критичних ситуаціях тільки про себе коханих, то не дивуйтеся тому, що успіх залишить вас. Доброта та чуйність, а також прагнення допомагати людям – ось те, що вам зараз необхідно. Це допоможе очистити карму і досягти нових висот у коханні, знайти нових друзів, заслужити чиюсь повагу.

Не бажано довго перебувати на самоті. Місяць у період спадання дуже сприятливо впливає на сферу спілкування. Якщо ви хочете знайти другу половинку, потрібно діяти. Також спілкування з людьми та перебування поряд з близькими та друзями допоможе здобути впевненість, внутрішню свободу, оптимізм, удачу.

Не можна звинувачувати оточуючих у своїх помилках. Спадний Місяць не пробачить вам цього. Також він не вибачить вам думки про те, що у всіх ваших проблемах винен Всесвіт, зірки, погані гороскопи.

Докоряти долю не можна, адже будь-який її поворот — це не лише щось погане, а й сприятливі зміни, які майже завжди відбуваються пізніше. Саме так і буде цього разу. Все погане станеться, швидше за все, до 16-17 числа, але потім ми зможемо зрозуміти та побачити, наскільки все відносно.

You cannot copy content of this page