fbpx

Спадний Місяць з 14 по 27 липня: на які знаки Зодіаку матиме найбільший вплив

Рак

Настрій у людей, народжених під цим сузір’ям, у період спадного Місяця буде поганим. Спокійні за своєю природою Раки виявлятимуть надмірну емоційність, вони перестануть стримувати свої емоції, бурхливо реагуватимуть на кожну дрібницю.

За представниками цього знаку спостерігатиметься агресія, вони шукатимуть собі жертву серед знайомих, на якій можна буде зірватися.

Буває й інша крайність. Раки можуть впасти в депресію в період спадного Місяця. Це можливо, якщо вони вважатимуть за краще залишитися вдома, ізолюються від світу. У такому разі вони поринуть у свої думки, займатимуться самокопанням, докорятимуть себе за багато вчинків.

Все це не тільки на користь психологічному стану Раків не піде, а ще й на становищі їхніх справ не зможе позначитися благотворно.

Риби

У представників цього сузір’я добре розвинена інтуїція. Це проявляється завжди, але в період спадного Місяця Риби можуть перетворитися на ясновидців.

Вони передбачатимуть усе, що може статися, вони відчуватимуть оточуючих. Люди можуть ходити в цей період до Риб за порадою, за відповідями на питання майбутнього. Є велика ймовірність того, що народжені під цим знаком особи дадуть точні відповіді.

Часто трапляється, що Риби в період спадного Місяця плутають реальність та вигадку. Вони можуть поринути у світ ілюзій, можуть перестати розуміти, що робити, які справи варто починати, які проблеми існують, а які їм просто привиділися. Все це ускладнює життя риб.

You cannot copy content of this page