Спіймають удачу за хвіст: знаки Зодіаку, яким неймовірно пощастить цього тижня

Лев

У Левів починається дуже активний час, коли може відбуватися досить багато різних речей. Також корисно поспілкуватися з позитивно налаштованими людьми. У любовних справах Левам дуже пощастить, тому що зірки і планети істотно підвищать їх чарівність і харизму. Можна сміливо починати нові стосунки, відновлювати вже наявні. Це ідеальні сім днів для відпустки або зміни роботи, зміни обстановки. Можна займатися спортом і просто проявляти фізичну активність.

Скорпіон

У Скорпіонів починається час великої удачі. З понеділка по четвер зірки допоможуть цим людям досягти успіху в справах і роботі. Треба діяти без зволікання, і віддавати себе роботі і справам. Починаючи з п’ятниці, варто зайнятися відновленням біополя. На вихідних корисно змінити обстановку.

Цей тиждень прекрасно підходить для особистих поїздок, відряджень. Потрібно постійно бути в русі, здійснювати любовні подвиги, захищати слабких. У багатьох нових справах потрібно впевненість і рішучість. Будь-які сумніви можуть стати причиною невдач. У бізнесі і на роботі варто уникати застосування грубої сили. Потрібно розв’язувати проблеми компромісами.

Козеріг

На цьому тижні зірки і планети творчі, тому люди цього Знака будуть мати досить гарний настрій, високу продуктивність і підвищений рівень удачі. Козерогам не варто забувати про те, що думка матеріальна. Можна сміливо мріяти, думати про майбутнє і будувати плани. З високою ймовірністю вони незабаром стануть реальністю.

Загалом тиждень дуже сприятливий, але розпочнеться він не з найбільш позитивної ноти. У понеділок Козероги можуть стати дратівливими, так що краще остерігатися спілкування з людьми, які змушують їх багато думати про негатив. У ці сім днів не варто змінювати систему цінностей та основні плани. Потрібно дотримуватися розкладу.