fbpx

Співробітники фірми не могли зрозуміти, звідки їх кіт тягає готівку

Одного разу в одній з солідних фірм виникла проблема. У приміщенні їхнього офісу, розташованого на першому поверсі, з’явилися миші.

Прийнявши рішення завести кота, керівник вирушив до місцевого притулку для тварин. Чоловік забрав звідти шестимісячне кошеня і поселив його в офісі компанії.

Котик обжився на новому місці. Цілий день він гуляв по офісу, забирався на комп’ютерні клавіатури і «допомагав» працівникам відправляти ще недописані електронні листи, ловив мишей.

Одного разу співробітники фірми виявили щось дивне. Перед закритими скляними дверима на підлозі лежала купа дрібних банкнот, а поруч сидів їх кіт.

Люди були в подиві. Звідки маленький шахрай взяв гроші і в такій кількості? Наступного дня ситуація повторилася.

Вирішивши з’ясувати, що ж відбувається, співробітники стали уважно стежити за котом і з’ясували наступне. Вдень тварина багато часу проводить перед скляними дверима, ніжачись на сонечку. Перехожі, бажаючи пограти з незвичайним працівником, просували в проріз банкноту, а кіт спритно її вихоплював.

Читайте також: Геніальне виправдання чоловіка, якого дружина зacтyкaла в лiжкy з іншою

Треба сказати, що будівля знаходиться в районі, де багато розважальних центрів і пішохідних доріжок. За день повз офіс проходить маса людей, які нікуди не поспішають. Тому грошей до кінця вечора набирається багато.

Співробітники фірми разом з власником вирішили пустити «зароблені» котом гроші на добру справу – передавати їх до місцевого центру для безпритульних. А на двері офісу повісили відповідне оголошення.

Слава про кота-філантропа швидко поширилася за межі міста, і люди почали надсилати гроші на благодійність навіть поштою й інтернетом.

Після того, як виявилася така любов кота до готівки, йому дали прізвисько CASHnip (від англ. CASH – готівка і CATNIP – котяча м’ята).

Джерело.

Позначки:
facebook