Співробітники магазину впустили безпритульного хлопчика погрітись, а вже наступного дня він їх пpигoлoмшив

Співробітники магазину запросили безпритульного хлопчика всередину погрітися. Те, що зробила дитина змусило всіх розплакатися.

Є приказка про те, що той, хто має менше, віддає більше. Існує безліч історій, які доводять, що це саме так. Одна з них сталася із співробітницею косметичного магазину.

Цей випадок, який запам’ятався їй на все життя, стався влітку. Дівчина, йдучи на роботу, бачила щодня хлопчика, який сидів неподалік від магазину і просив милостиню. Худенький, бідно вдягнений хлопчина виглядав не старше дванадцяти років. Одного разу був дуже похмурий, холодний і непогожий день, лив дощ, і погода здавалася зовсім не літньою. Замерзлий хлопчисько, незважаючи на це, сидів на вітрі і прямо під дощем продовжував просити гроші.

Дівчина зі своїми колегами пожаліли дитину і покликали його зайти до них всередину магазину і трохи погрітися. Вони напоїли його теплим чаєм і нагодували. Всупереч поширеній думці про те, що вуличні жебраки всі як на підбір шахраї і малолітні злочинці, співробітниці магазину були приємно здивовані тим, що цей хлопчик виявився зовсім іншим. Він відразу підкупив їх своєю добротою, вихованістю, щирістю, доброзичливістю і дитячою безпосередністю.

Дитина довго розмовляла з дівчатами про сумну історію свого життя. Підлітка звали Костею. Він розповів, що живе разом з бабусею, його мама помepла, а батько його покинув. У Кості є ще старша сестра, однак вона переїхала в інше місто і вийшла заміж. Хлопчик за чашкою чаю і розмовами з співробітниками просидів у підсобці магазину до самого вечора, після чого пішов додому до бабусі.

Читайте також: “Бабусю, чому багатії копійок шкодують? Ми ж не багаті, а ти жодного не обминула жебрака. Кожному подала милостиню”

На наступний ранок співробітників магазину чекав несподіваний сюрприз: Костя знову з’явився біля входу в магазинчик. У нього в руках були сік, дві булочки і пачка насіння. Костя чемно привітався і простягнув свої гостинці дівчатам, кажучи про те, що це єдине, чим він може їм віддячити. Співробітниці насилу стримували сльози і були до глибини дyші зворушені добротою і щирістю обділеної долею дитини.

Цей хлопець – справжній приклад мужності й людяності, він здатний залишатися чуйним, добрим і вдячним всупереч усім ударам долі. Хочеться вірити, що його прекрасне добре серце і сильний характер допоможуть йому впоратися з усіма труднощами і знайти своє місце у світі, зберігши свою дитячу чистоту і душевність.