fbpx

Спочатку все було чудово. Мене тішило ревнощі мого хлопця. Мені подобалося його почуття власництва, мовляв, “тільки моя!”. А потім почалося

Ревнощі мого хлопця.

Я завжди хотіла, щоб у мене був такий хлопець, який би тримав мене поруч із собою, який би знав про мене все, що весь час про мене дбав би.

Загалом мені хотілося, щоб у мене з хлопцем було цілковите єднання. При цьому він повинен бути і суворим, і ніжним, і трішки ревнивим.

І я знайшла такого. Такого, що підходив для мене під всі параметри «ідеального хлопця».  Антон. Спочатку все було чудово. Мене тішило його ревнощі. Мені подобалося його почуття власництва, мовляв, «тільки МОЯ!».

Він ображався, якщо я кудись йшла без нього, і це мене тішило. Нарешті відчуваю, що потрібна людині. А який він ніжний і дбайливий: приносив сніданок у ліжко, весь час питав «Не замерзла?», «Як самопочуття?», «Ти не голодна?

Може, я тобі щось приготую?». Або, наприклад, я залишила якусь річ в іншій кімнаті, то він не дозволяє мені навіть підвестися з дивана. Сам сходить і принесе. Подруги спостерігали та заздрили.

А потім почалося… Він став більш ревнивим, більш прискіпливим.

1. Він категорично заборонив мені розмовляти з іншими чоловіками. Я не могла побачитися навіть зі своїм кузеном – Антон відразу ж починав телефонувати кожні п’ять хвилин.

2. На дискотеки, бари, кав’ярні та інші подібні місця накладено найсуворіше табу. З подругами чи однією, ясна річ, чому не можна. А з ним теж не підеш, бо йому такі заклади не подобаються…

Ой як чіпляється до одягу. Спідниця не вище колін, кофта обов’язково без декольте. Каже, що в такому ходять дівчата, які хочуть підчепити собі когось.

А навіщо це мені, якщо в мене є він? Мої слова – «для тебе ж гарно одягаюсь», до нього не доходять.

З подругами бачитися не забороняє, але частенько влаштовує мені лекції на тему того, які мої подруги непристойні…

Загалом, моє коло спілкування звузилося до трьох чоловік: він, його мама та моя мама. Іноді гуляємо з його друзями, і то тільки з тими, хто має дівчата.

І то косо поглядає на мене, мовляв, щоб дуже дружелюбно ні з ким із них не спілкувалася.

По секрету його друзі сказали мені, що він такий ревнивий, через те, що колись дівчина яку він дуже любив зрадила йому.

Але, незважаючи на те, він залишився дбайливим. Досі приносить сніданок у ліжко, дбає про моє здоров’я, вночі поправляє ковдру, навіть мені волосся розчісує вранці!

Виникає таке відчуття, що я щось дуже тендітне і ось він і крутиться довкола мене.

І я просто не знаю, що мені робити з цим. І розпис ось-ось скоро…Чи варто?

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page