fbpx

Справжні щасливчики: кого Фортуна накриє з головою у другій декаді грудня

Телець

Вдалим буде період для Тельців. Їм вдасться розібратися з проблемами, насамперед фінансовими, а також налагодити особисте життя. У стосунках пощастить тим, хто тільки розпочав їх, у них розпочнеться цукерково-букетний період.

Непогано пройде все те, що так чи інакше пов’язане із роботою. Багато Тельців зможе завершити якийсь масштабний і дуже цікавий проект. Також вдасться розібратися з недругами на роботі. Тут не варто соромитися в засобах і методах, злостивці цього заслужили.

Рак

Повернеться обличчям Фортуна до Раків. Для них приготовлено досить багато хорошого на другу грудневу декаду. Насамперед, це приємне та несподіване поповнення бюджету. Це може бути як премія, так і виграш.

Наступне, на чому варто зупинитися – особисте життя. Багато Раків можуть розібратися у своїх почуттях та стосунках. Схоже, що настав час щось у них міняти. Особливо гостро це відчують Раки-одиначки. Вони всіляко шукатимуть нових знайомств та стосунків.

Терези

Готові до нових успіхів Терези. Середина грудня стане для них періодом серйозних змін. Деякі спробують почати власну справу і не помиляються. Особливо, якщо це буде виробництво.

Непогано будуть справи і у фінансовій сфері. Тут варто чекати на повернення старих боргів, преміальних виплат, а також дорогих подарунків.

У деяких Терезів з’явиться можливість додаткового заробітку, і вони її не проґавлять. Позитивні зміни чекають на особистому фронті.

У багатьох припиняться суперечки і в парі запанує світ. Одинокі Терези зможуть знайти для себе підходящу пару. Такий тандем протримається досить довго.

Скорпіон

Налаштовані на краще Скорпіони. Для них період стане чудовим часом для романтичних стосунків і не лише.

Романтика прийде до них, звідки вони її не дуже чекають, наприклад, з роботи. Іноді службовий роман – це не так уже й погано. Також нове кохання можна цілком знайти у давно знайомій компанії.

Серед інших сюрпризів можна назвати цікаву поїздку. Вона може бути як діловою, так і виявитися заслуженим відпочинком. Збиратися в неї Скорпіони будуть швидко, просто тому, що все вирішиться в останній момент.

Водолій

Фінансових успіхів досягнуть у 10-х числах місяця Водолії. Гроші підуть до них буквально з усіх боків. Це може бути основна робота. Тут найбільшим придбанням виявиться премія. Також з роботи можна буде принести не лише цінний подарунок, а й доплату за понаднормову роботу.

Зможуть заробити Водолії і у вільний час, тут дохід буде не таким великим, але все ж таки відчутно поповнить бюджет.

Мудрі представники знаку зможуть отримати дивіденди від зроблених раніше вкладень. Пощастить їм і в коханні. Схоже, що хтось, відправлений до розряду «колишніх», спробує повернутися назад і робитиме це дуже активно.

You cannot copy content of this page