fbpx

Справжні щасливчики: знаки Зодіаку, яким усміхнеться удача з травня по серпень

Водолій

Цим щасливчикам сама доля допомагає знайти своє покликання, реалізуватися, бути успішними і дивитися на світ з оптимізмом. Вони люблять пригоди і експерименти, однак з будь-якої колотнечі виходять без втрат – сухими з води, поки іншим доводиться докласти зусиль, щоб не підмочити, наприклад, репутацію.

Водолії вміють помічати щасливі знаки згори і розшифровувати їх. Таланти Водоліїв лежать в досить широкій області, від кіно до математичних наук, і їм важливо лише знайти себе. Решта додасться.

Близнюки

Близнюкам Фортуна дарує своє розташування, допомагаючи влаштуватися в житті. Там, де необхідно наполегливо попрацювати, Близнюкам часто досить просто опинитися в потрібний час в правильному місці, і доля щедро дарує їм такі шанси.

Близнюки з тих людей, які можуть навіть не сприятливу ситуацію перетворити на свою користь, використовуючи підручні засоби і силу уяви. У тебе є лимони – зроби лимонад; саме за таким принципом діють типові Близнюки. І що характерно, це кредо ніколи їх не підводить.

Лев

Народжені під цим сузір’ям не сумніваються в своїй успішності і вірять в щасливу зірку – і та дійсно висвітлює їм шлях. Леви вміють викликати прихильність до себе оточуючих, підтримувати вдалі знайомства, справляти потрібне враження, зачаровуючи співрозмовників.

Левів любить не тільки удача, але і їх власна свита – а як відомо, саме вона і робить короля. Удача Левів простягається і на грошову сферу, в якій Леви вміють влаштуватися з комфортом, і на любовну, де Леви підкорюють навіть неприступні серця.

You cannot copy content of this page