Справжні сухарі: астрологи назвали найбільш “черствих” чоловіків за знаком Зодіаку

Овен

Овен займає третє місце в списку черствих чоловіків, і з ним ще можна попрацювати. Хоча вам доведеться потрудитися – Овну немає ніякого діла до ваших проблем, і його не проб’єш сльозами й істериками. Такий незворушний мачо з холодним серцем. Можете навіть стати на коліна – Овен лише презирливо хмикне та відвернеться. Ну, годі, годі благати його про поблажливість, адже за маскою байдужості нічого немає, навіть не намагайтеся.

Рак

Може, милий, мрійливий і боязкий Рак випадково опинився на другому місці в черствому списку? Ні, все вірно – Раку пофіг на ваші печалі, і він не стане виходити зі свого панцира, щоб зайнятися розв’язанням чиїхось проблем. Може бути, в глибині душі Рак виявиться чуйною людиною, але до цієї глибини можуть дістатися тільки одиниці. Не мучтеся і не відволікайте хлопця від важливої справи – від споглядання внутрішнього світу.

Козеріг

Вітайте – найчерствіший чоловік в зодіакальному колі. Так, це Козеріг – він піднявся на перше місце і не збирається йти. Можливо, хлопця-Козерога колись образили, ось він і вкрився непробивною бронею. Ми про це не дізнаємося, оскільки земний чоловік не збирається показувати свою ніжну (і, може бути, навіть вразливу) душу – бути черствим вигідно, та й для здоров’я корисно. Ніхто не лізе, ніхто не дістає, і ні про що не просить – не звинувачуйте Козерога в черствості, адже йому все одно.