fbpx

Справжній глухий кут та безробіття. З 1 по 15 лютого для цих знаків буде важко розпочинати нові справи

Овен

У Вашому колі спілкування накопичується негативна енергія, що не обіцяє Вам нічого доброго. Проте вся проблема в тому, що Ви не знаєте, що з цим робити. Спробуйте якось згладити конфлікти, що виникають, і постарайтеся зробити так, щоб всі швидше забули про причини непорозуміння.

При цьому почніть із себе. Якщо Ви зробите це, то незабаром все піде на лад, і Ви відчуєте, що всі знову щасливі та мило спілкуються один з одним. А це дуже добре, чи не так?

Рак

Ви, напевно, витратите купу дорогоцінного часу на мрії про майбутнє, але це тільки на краще. Насправді ніколи не буває рано будувати далекосяжні плани, які допоможуть здійснити Вашу блакитну мрію. Думки про те, де Ви хочете жити і з ким хочете провести все своє життя, просто чудові.

І найголовніше — вони слугуватимуть стимулом, який допоможе Вам серйозно взятися за реалізацію своїх планів. Будьте відкриті для змін. Все, що цієї миті здається дурними мріями, вже завтра може стати реальністю.

Козеріг

Ви сповнені співчуття і прагнете допомогти всім людям, що Вас оточують. У Вашому оточенні є ті, хто дуже потребує Вашої підтримки, і Ви готові подарувати їм свій час та увагу. Якщо їм необхідно допомогти з якимось робочим проектом, з ремонтом будинку, з драмою в особистому житті або вони просто потребують жилета, в який можна поплакатися, зробіть все, що у Ваших силах.

Майте на увазі, що ці люди можуть соромитися звернутися до Вас безпосередньо за допомогою, тому, можливо, Вам доведеться проявити ініціативу.

Риби

Настав час виявити щедрість по відношенню до найдорожчої для Вас людини і подарувати їй масу позитивних емоцій. Йдеться про Вас самих. Це чудовий період, щоб зробити собі подарунок, купивши річ, про яку Ви вже давно мрієте, побалувати себе або поїхати кудись відпочити. Якщо вийде, візьміть відпустку та проведіть її на свій розсуд. Тільки коли Ви по-справжньому полюбите себе, до Вас потягнуться всі оточуючі.

You cannot copy content of this page