fbpx

Сприятливі дні для стрижки у березні: використовуйте поради астрологів, щоб в перший весняний місяць виглядати ідеально

Про силу волосся відомо з найдавніших часів. Безліч легенд про його енергетику на перевірку виявляються не такою вже і вигадкою. Відомо, що зачіска може вплинути на енергетику людини, допомогти розкрити внутрішній потенціал, позбутися від неприємностей і залучити в життя удачу. Використовуйте поради астрологів, щоб в перший весняний місяць виглядати ідеально.

8-10 березня: в цей проміжок часу під впливом спадаючого Місяця в Стрільці стрижка допоможе цілеспрямованим людям пробити собі шлях до благополуччя, незважаючи на труднощі і нападки недоброзичливців. Використовуйте також виготовлені вдома маски, щоб зміцнити волосся і запобігти випаданню.

11-12 березня: Місяць спадає і переміщається в Знак Козерога. Цей час буде ідеальним для зміни стрижки. Ви можете сміливо планувати похід до стиліста, щоб оновити зачіску або кардинальним чином змінити свій імідж. До того ж оновлена енергетика волосся дозволить сконцентруватися на справах.

13-15 березня: три дні Місяць проведе в сузір’ї Водолія. Цей час можна використовувати так, як вам хочеться. Зміна зачіски і нова стрижка принесуть вам тільки позитивні емоції, а значить, ви можете сміливо планувати похід до стиліста або попросити близьких людей підрівняти вам кінчики.

16-17 березня: 16 числа стрижка дасть вам можливість познайомитися з новими людьми і почати нові стосунки. Під час повного місяця 17 березня нова зачіска дозволить відчути прилив сил. Зверніться до професіонала, щоб він втілив всі ваші задуми.

18-19 березня: незважаючи на імпульсивність, сузір’я Овна в союзі з Місяцем буде наділяти простір позитивною енергетикою. Якщо вам дороге ваше становище в суспільстві і ви мрієте утвердитися на своїй посаді, то нова зачіска буде вельми до речі.

20-21 березня: позитивний вплив Місяця в Тельці додасть волоссю силу і блиск. Нова стрижка ніяк не вплине на стан волосся, тому можете сміливо експериментувати зі своїми локонами. Найбільшу удачу, на думку астрологів, принесе рвана стрижка або каскад.

22-23 березня: Місяць в сузір’ї Близнюків дарує потужний заряд позитивної енергетики. Ці дні прекрасно підходять для будь-яких стрижок, які подарують вам чудовий настрій і самопочуття.

Читайте також: Вчені назвали напій, який захистить від передчасної смepті

29-30 березня: це найкращий час для відвідування салону краси. Ці дні Місяць проведе в Діві, яка поділиться позитивною енергією. Ви можете сміливо міняти зачіску і стригтися так, як вам заманеться.

Джерело.

You cannot copy content of this page