fbpx

Спитала свого “милого”, про розлучення з законною дружиною, а він відповів, що і не планував цього. Це був початок великих моїх змін

Зустрічаюся з Олександром, уже більше 4 років. Але він одружений, має дітей. Я завжди до такого легко ставилася,  а тут якось “залипла” на нього.

Він допомагає мені, нам весело разом проводити час, проводимо спільні відпустки. Він дарував мені подарунки дорогі, духи від Giorgio Armani, і багато інших відомих.

Розумію, що бумеранг до мене повернеться, адже наша історія будується на брехні по відношенню до дружини та дітей мого “милого”. Я ніколи про це не задумувалась, поки мені ворожка не відкрила на це очі.

Якось вона сказала: “Все, що ти вкрала, одного дня, несподівано втратиш, отримаєш такі ж неприємності, які принесла цій сім’ї. Ти завжди будеш на других ролях. Якщо ти погоджуєшся на другу роль, то це шлях до саморуйнування своєї психологічної цілісності.

Що дають тобі ці стосунки насправді? Окрім, як приниження та втрати часу на своє особисте щастя.”

Тоді я вирішила спитати Олександра чи планує він розлучатися. На що він відповів: “Я не планую розлучатися, я не залишу своїх дітей без батька.

Вони мені цього не пробачать ніколи”.

Це був початок великих моїх змін. Зрозуміла, що більше не хочу бути меркантильною у своїх вчинках. Хочу мати свою гідність.

You cannot copy content of this page