fbpx

Стати “просто другом” – одна з найприкріших речей, яка може статися з чоловіком, який бажає стосунків з жінкою. Але ці 5 чоловіків, за знаком Зодіаку, зазвичай, ними і залишаються

Ракам потрібно бути твердішими

Багато чоловічих серед представників цього знаку можуть мати почуття до свого шкільного кохання, якщо випадково зустрінуть її через багато років. Їм подобається уявляти стосунки, фантазувати, але не робити кроки для того, щоб вони утворилися.

Ще одна проблема – влюбливість цих чоловіків. Вони можуть перетворити ввічливий комплімент від знайомої на освідчення в коханні. Звичайно, їм потрібно дотримуватись фактів.

Діви занадто багато аналізують у коханні

Коли йдеться про розмежування між дружбою та романтикою, це питання впевненості та рішучості. Можливо, Дівам заважає те, наскільки вони розумні, і те, як критично ставляться до кожної ситуації.

Перед тим, як зробити крок, ці чоловіки повинні отримати всю інформацію. На це йде час, і Діви здаються сором’язливими чи надто нудними, що знижує шанси на стосунки.

Терези не знають, як правильно вчинити

Чоловіки цього знаку можуть створити довірчі стосунки з усіма. Вони привітні, вміють робити компліменти, але неймовірно нерішучі.

Якщо Діви дуже багато аналізують, то Терези просто не можуть знайти правильного рішення. Вони ходять навкруги і в результаті опиняються ні з чим.

Не всі Водолії знають, як поводитися в коханні

Їхня здатність вести інтелектуальну бесіду та уважно слухати жінку — одна з найкращих рис знаку.

Однак вони часто надто захоплені своїми справами та ідеями, а тому… ефективно заганяють у «зону друзів» самі себе. Часто чоловіки цього знаку здаються емоційно відстороненими, навіть холодними.

Рибам просто не щастить

Ще один водний знак, який часто потрапляє до зони друзів – Риби. Вони закохуються швидше, ніж будь-який інший знак, а також надто довірливі.

Це ідеальна комбінація, що дозволяє передчасно почати відчувати почуття до жінки, яка ще нічого не вирішила. Біда Риб у тому, що вони часом не можуть відрізнити реальність від фантазії.

You cannot copy content of this page