fbpx

Стосунки не складуться: 4 пари знаків Зодіаку, яким не варто жити разом

Терези та Риби

У цукерково-букетний період Риби перебувають у захваті від свого обранця. Їм подобається сильний і розуміючий шанувальник. У свою чергу Терезам до душі романтичність партнера.

Але коли пара починає жити разом, все змінюється. Вони починають сваритися, уникати відповідальності та злитися на пасивність партнера. Все це унеможливлює їхні стосунки.

Скорпіон та Лев

У цій парі все швидко змінюється. Сильні почуття змінюються ревнощами та образами. Лев не бажає ділити Скорпіона з іншими та емоційно реагує на витівки партнера.

Останньому не до вподоби товариськість його обранця і бажання лідирувати у стосунках. Кохання цієї пари не витримує випробувань побутом та звичайними буднями.

Водолій та Козеріг

На початку стосунків Козерога тягне до незвичайного та чутливого Водолія. Але в спільному житті партнери починають дратуватися і сваритися через дрібниці.

Козерога доводиться все робити самому, поки партнер витає в хмарах. А Водолію не подобається приземленість обранця. У пари різні погляди на все, починаючи від прибирання та закінчуючи подорожами.

Стрілець та Телець

З партнерів виходить чудовий діловий союз, де вони легко досягають успіхів. А в особистих стосунки виникають нестиковки та невідповідності.

Стрілець не звик жити за правилами. Тельці вже давно для себе вирішили, якою буде сім’я. І піти на компроміс вони не зможуть. Стрілець намагається все згладжувати, але його надовго не вистачає.

Таким парам не варто жити разом, особливо якщо немає впевненості у власних почуттях. Тільки сильне кохання допоможе їм залишитися разом.

You cannot copy content of this page