fbpx
Гороскоп

Субота – день позитиву і відпочинку: гороскоп на 15 червня

Овен

На початку дня Овнів може відвідати пасивний або негативний настрій, але зірки радять не надавати цій обставині значення. Друга половина доби подарує вам підйом духу і поліпшення зовнішньої обстановки. Замість глухого кута, з якого починався ранок, у вас з’явиться вибір із декількох варіантів, який додає оптимізму. Вечір обіцяє стати позитивним і романтичним, дозволить покинути будинок, розвіятися, інформує Ukr.Media.

Телець

На цей день зірки радять Тельцям запланувати якесь незвичайний, хвилюючий захід, або не планувати нічого і покластися на обставини. Нинішній уїк-енд радить забути про стандартні сценарії і пов’язану з ними рутину, запрошує до пригод, любові і романтики. Цікаве проведення часу може вимагати додаткових витрат, що не зробить його менш захоплюючим.

Близнюки

У Близнюків є всі шанси провести цей день цікаво, втім, як і весь уїк-енд. Однак для цього треба буде опинитися у відповідному місці або компанії, сподобатися потрібним людям. Не варто відмовлятися від компанії популярних персон, запрошення на елітний захід або в багатолюдне престижне місце. У стосунках вам краще піти на поступку партнера, виявити повагу до його смаків і поглядів.

Рак

Початок дня дозволить Ракам нікуди не поспішати, окрім як по власним дрібним справам. Друга половина дня обіцяє клопоти, які, втім, можуть стати приємними і надихаючими. Більше турбот може з’явитися у зв’язку з вихованцями, здоров’ям, а також організацією якогось заходу, наприклад, поїздки або вилазки на природу. Можливо, доведеться зробити вибір або займатися двома справами паралельно.

Лев

Левам не варто сумувати, якщо день почався не надто оптимістично і бадьоро. Друга половина дня принесе у ваше життя романтику, екзотику, свіжу хвилю приємних відчуттів, підсилить вашу віру в себе. Брак фізичної енергії, цілком вірогідний в цей період, вам компенсують щасливий збіг обставин і душевний підйом. Можливо, ви опинитеся в людному місці, станете центром престижної групи.

Діва

Сьогодні увагу Дів залучать домашні події, сімейні та масові заходи, думки авторитетів, теми, пов’язані з політикою, мораллю, правом, світоглядом, вірою, важливими датами. Буде корисно проявити повагу до традицій (у тому числі, до чужих, якщо ви в гостях, за кордоном). У будинку може намітитися свято, з’явитися додатковий варіант поліпшення побуту або розширення особистої території.

Терези

Терезам зірки радять планувати заходи на другу половину дня. Це прекрасний час для будь-яких акцій, від яких ви хочете отримати задоволення, підйом настрою і духа, або, за рахунок яких сподіваєтеся розширити свій кругозір або коло спілкування, підвищити популярність. Можливостей такого роду стане більше, якщо ви приймете додаткова пропозицію або підтримаєте зв’язок з кількома людьми.

Скорпіон

Скорпіонам варто зайнятися своїми особистими поточними потребами з ранку. У другій половині дня увагу може захопити питання, яке не залишить місця для дрібниць або змусить про них забути. У центрі подій може виявитися фінансове становище, екзотична річ, світогляд, віра, політика, непересічна романтична обставина. У цей час добре вибирати незвичайні, дорогі, ексклюзивні подарунки.

Стрілець

Друга половина цього дня підніме Стрільцям настрій і знову вселить віру в себе. Одночасно, у вас будуть вірити інші люди, наприклад, ваші діти, партнери, учні або друзі. Не варто обманювати їх очікування, якщо вам дорога особиста репутація або важливі відносини. Це прекрасний момент для вашої особистої реабілітації. Можна розраховувати на взаємність у коханні або на зростання довіри в ділових питаннях.

Козеріг

На Козерогів сьогодні матиме сприятливий вплив загальна позитивна атмосфера. Багато Козерогів віддадуть перевагу на час забути про прагматизм і скепсис, стануть романтиками чи адептами привабливої їм ідеї. Зірки радять використовувати позитивний настрій для відпочинку, розваг, любові, вільної творчості або духовних пошуків, але не рекомендують вам робити на такій хвилі відповідальні кроки.

Читайте також: 15 червня – День ангела в Уляни. Щасливої долі вам!

Водолій

Для Водоліїв це день оптимізму і удачі. Але доведеться перечекати ранкові години, так як вони можуть бути нудними, пасивними або неприємними. Друга половина доби допоможе вам стати вільнішими. Зростуть шанси опинитися серед друзів або впливових людей, в цікавій компанії, на престижному заході, в романтичній атмосфері або у місці, яке будить у вашій душі найкращі почуття, натхнення, віру.

Риби

Для Риб цей день буде відзначений душевним підйомом, в якому можуть знайтися не тільки позитивні сторони. Є ризик не помітити момент, коли невинна захопленість перейде у щось більше, наприклад, надії вийдуть за межі розумного. Не виключено, що доля знову почне спокушати вас знайомими речами і вам стане важко встояти проти привабливих картин, змальованих вашою багатою уявою.

You cannot copy content of this page