fbpx

Сухий шампунь: ідеальне рішення для лікування жирного волосся

Сухий шампунь – відмінне рішення для лікування жирного волосся, для надзвичайних ситуацій, також його можна використовувати, щоб виправити зачіски, збільшити об’єм і збалансувати жир у волоссі, в тих випадках, коли у нас немає часу мити і сушити волосся.

Хоча ніколи не може виключити від використання звичайного і миття волосся водою, сухий шампунь це відмінний засіб, який ви повинні мати вдома і навіть у сумці, щоб вирішити проблему надлишку жиру вашого волосся в надзвичайних ситуаціях.

У разі надзвичайної ситуації та для регулювання надлишку жиру в волоссі, саме практичне рішення – використовувати сухий шампунь, який зробить його не схожим на будь-який інший засіб.

Використання сухого шампуню може бути дуже корисним, якщо ви людина з жирним типом волосся. Це забезпечить більший об’єм і допоможе регулювати надлишок жиру.

Як приготувати

Щоб приготувати цей чудовий шампунь, вам знадобляться деякі інгредієнти, які зазвичай є у вас вдома:

– борошно (2 столові ложки)

– крохмаль картопляний або кукурудзяний крохмаль (2 столові ложки)

– сода (1 столова ложка)

– ефірна олія м’яти, лимону або лаванди, залежно від того, чому ви віддаєте перевагу (5 крапель)

Читайте також: Всього два простих інгредієнта зупинять випадіння волосся

Щоб зробити шампунь, вам просто потрібно покласти всі інгредієнти в банку з кришкою і добре перемішати. Це дуже легко зробити, і це буде дуже економно.

Щоб використовувати шампунь, вам знадобиться тільки гребінець, ви повинні наносити його на волосся, від кореня до кінчика, розподіляти його за допомогою пальців, щоб допомогти суміші поглинути зайвий жир, почекати 5 або 10 хвилин, щоб ця суміш поглинула шкірне сало і очистила волосся.

Ваші волосся будуть виглядати чистими і добре пахнути, тому що ефірна олія, яку ви вибрали, додасть суміші особливий запах.

Завжди пам’ятайте, що використання сухого шампуню ні в якому разі не замінює миття волосся рідким шампунем і водою, так як це допомагає видалити клітини мepтвого волосся і тримати шкіру голови чистою і насиченою киснем.

Джерело.

You cannot copy content of this page