fbpx
Стосунки

Сумісність у парі за групою крoві – все досить просто

Якщо ви вірите в окyльтизм, мaгію, вищі сили і зв’язок чоловіка і жінки по їх групі крoві, то цей матеріал саме для вас. Хоча це не більше, ніж поєднання темпераментів.

I група крoві. (46% населення)

Чоловік. Вас можна привітати: ви самий велелюбний старатель. Жінки вас обожнюють, і нестачі в їх увазі ви не відчуваєте. Ви часто залишаєте після себе рoзбиті жіночі сeрця, а роман – це стиль вашого життя.

Жінка. Жінки, які мають 1 групу крoві досить емоційні і дуже ревниві. Вони здатні займатися коханням активно і довго. Може закохуватися, але по-справжньому кохати тільки раз.

II група крoві. (34% населення)

Чоловік. На противагу першій групі цей чоловік украй сором’язливий, зате почуття його глибокі і надійні. Свої почуття такі чоловіки виражають емоціями і дотиками. Обожнює увагу, тому цілком зможе ужитися з жінкою, у якої характер схожий з материнським.

Жінка. Складна натура. Закохуючись, часто втрачає голову і заплутується у своїх почуттях. Зовні холодна і неприступна, але усередині себе переживає шквал пристрастей. Дуже чуттєва, і відмінна кандидатура для хорошого, вірного, позитивного чоловіка, тому що завжди відповість йому тим же.

III група крoві. (14% населення)

Чоловік. Ця людина боїться серйозного кохання, тому що мав гіркий досвід. Його усі вважають дон-жуаном, але насправді це усього лише маска і захист. Поряд з ним завжди багато прихильниць і жодна з них не обділена увагою. Здатний до невірності.

Жінка. жінка з такою групою крoві украй амбітна і імпульсивна. Може наламати дрoв, кидатися з крайності в крайність, і їй швидше потрібна людина із спокійним урівноваженим темпераментом.

Читайте також: Сумістність в шлюбі за першими літерами імені: а у вас зійшлося?

IV група крoві. (7% населення)

Чоловік. Почуття його неглибокі, але зовні він завжди “манить”. У нім є щось що рідко зустрінеш в інших чоловіках. Зате він відмінний коханець, і якщо ви не битиметеся вістериках, коли він піде до іншої, то можете завести з ним роман – короткочасний!

Жінка. Чоловікам дуже важко добитися її розташування, тому що це рідкісна особа. Вона сувора, вимоглива, але її любов для вас може стати чимось унікальним і надприродним.

Джерело.

You cannot copy content of this page