fbpx

Сумісність у парі за роком народження: це неймовірно, але у нас все зійшлось до дрібниць

Саме нумерологія допоможе знайти спосіб змінити майбутнє і знайти щастя, пізнавши секрети світобудови.

Нумерологичний розрахунок

Отже, у вас є дві дати народження: ваша і людини, яка вам подобається. Для прикладу візьмемо такі дати: 13.01.1987 та 1.09.1990. Вам необхідно скласти всі цифри з двох дат народження: 1 + 3 + 0 + 1 + 1 + 9 + 8 + 7 + 1 + 0 + 9 + 1 + 9 + 9 + 0 = 59.

Тепер необхідно складати цифри до тих пір, поки не вийде число з відрізка від 1 до 9. 5 + 9 = 14. Складаємо ще раз: 1 + 4 = 5. Виходить, що за сумісність цих двох людей відповідає число 5. Залишилося лише зрозуміти, що воно означає. Джерело.

Інтерпретація чисел сумісності

Одиниця. Якщо ваше число кохання дорівнює 1, то це означає, що прийшов час повірити в кохання і залишитися з людиною на якомога довший термін. У вас можливі розбіжності і проблеми, але всі вони будуть лише зміцнювати шлюб або стосунки. Такий союз дуже сильний і володіє особливою важливістю для Всесвіту. Ви створені одне для одного, незважаючи на те, що можете бути дуже різними і несхожими.

Двійка. Ваша сумісність в коханні далеко не найкраща. Це означає, що вже на початку спільного шляху можуть з’являтися різні непорозуміння і труднощі. Швидше за все, у такого союзу буде безліч супротивників. Батькам цих двох людей буде здаватися, що для свого сина або дочки можна знайти людину краще. Це не означає, що шлюб приречений на провал – доведеться більше старатися, щоб утриматися в цьому човні разом.

Трійка. Число Три символізує досить високий рівень сумісності між людьми. Панацеєю від усіх проблем може служити спокій. Людям в такому союзі краще не переходити на підвищені тони і не вимагати одне від одного більше, ніж вони можуть запропонувати. Таким людям легко дається прийняття спільних важливих рішень.

Четвірка. Ці стосунки повністю позбавлені ревнощів і негативу. Число Чотири символізує собою з’єднання всіх чотирьох стихій, тому почуття будуть максимально гармонійними. Це хороший знак для тих, хто бажає знайти справжнє кохання на все життя.

П’ятірка. Число П’ять виходить в розрахунках у тих пар, яким необхідно пройти через велику кількість проблем з самого початку стосунків. Доля буде постійно перевіряти їх на міцність, тому експерти радять їм очищати свідомість від негативу. Негативні емоції – найнебезпечніший ворог таких стосунків.

Шістка. Число 6 – символ дуже хорошою любовної сумісності. Якщо у вашої пари при розрахунках вийшло таке число, то можете сміливо укладати шлюб і з’їжджатися. Коли спільною долею керує Шістка, турбуватися немає про що. Доведеться поступитися деякими принципами, але це максимум, чого від вас може зажадати Всесвіт.

Сімка. Ще одне число, що обіцяє багато позитивних емоцій парам. Такий союз виявиться вельми сприятливим для обох людей, тому що він дозволить їм стати кращими, сильнішими, розумнішими і щасливішими. Такі пари живуть дуже довго, тому що люди розуміють одне одного з півслова.

Читайте також: Іван став посміховиськом на все село, але посміхався і, як міг, грав свою роль, ховаючи важкі роги зради

Вісімка. При такому числі долі нумерологія радить мати в наявності спільні цілі. Поки люди будуть з’єднані таким чином, у них не виникне розбіжностей. Краще, щоб обидві сторони хотіли одного і того ж, інакше налагодити гармонію буде складно, і шляхи закоханих розійдуться.

Дев’ятка. Ще одне число, яке символізує хорошу сумісність двох людей. Якщо у вас вийшла Дев’ятка, то це означає, що настав час перестати шукати когось, тому що ця людина досить добре підходить вам, а ви їй. Це число обіцяє масу можливостей в майбутньому.

You cannot copy content of this page