fbpx

Сумісність знаків зодіаку: 5 найгірших пар в астрології

Телець та Стрілець

Схильність Тельця до стабільності викликає недорозуміння Стрільця, чий авантюризм постійно жене його назустріч змінам та незвичним враженням. Телець теж не в захваті від метушливої ​​та діяльної натури партнера, що призводить до постійних непорозумінь. Їхні стосунки можуть бути чарівними, але витримувати баланс темпераментів Стрільцю та Тельцю дуже непросто.

Терези та Риби

Добродушність Терезів, їхнє вміння підтримувати добрі стосунки з усіма чомусь дає збій у випадку з Рибами. На перший погляд ці знаки навіть схожі своєю неквапливістю, неяскравою чарівністю. Але — Терезам подавай конкретику, ясність, а в Рибах ясності небагато. Якщо Терези та Риби починають роман, то спочатку, звичайно, взаємно зачаровані дивною різницею характерів. Потім зачарованість йде, залишаючи місце осоромленої лайки з будь-якого приводу. А то й без жодного приводу, просто так.

Овен та Телець

Овен – ще один знак, з яким Тельцю доведеться туго. Причина в різних стихіях. За своєю стихією Овен запалює на повну, опираючись спробам Тельця його загасити. Різні швидкості, різний підхід до відносин – Овен не готовий віддаватися партнеру повністю, йому потрібна своя територія і свобода дій.

Лев та Водолій

Водолій надто незалежний, щоб Лев почував себе поруч із ним спокійно. Манера Водолія все піддавати сумніву виводить Лева, який за всієї своєї зовнішньої владності не хоче докопуватися до істини і відстоювати будь-які цінності та ідеї. Лев – істота добродушна і неконфліктна, і залізних принципів у нього немає.

Риби та Діва

Діві не подобається все, що стосується ставлення Риб до повсякденного життя. Риби рідко кудись поспішають, їм не властива діловитість, вони дивно, на думку Дів, розпоряджаються часом. Грунтовні, раціональні Діви, стикаючись з розслабленим, безладним характером Риб, приходять спочатку в подив, а потім в сказ. Їм швидко набридає роль няньки-органайзера Риб.

You cannot copy content of this page