fbpx
Гороскоп

Сумісність знаків Зодіаку в любові і шлюбі. Які знаки будуть щасливі РАЗОМ, а які НІ

Сумісність знаків Зодіаку в любові і шлюбі.Джерело:

Кожному цікаво, чого варто очікувати від відносин. Щоб дізнатися сумісність з іншою людиною, можна звернутися за допомогою до астрології.

Існує безліч способів перевірити сумісність в коханні та шлюбі. Один з найефективніших – гороскоп.

Фахівці в галузі астрології встановили, які Знаки найкраще сумісні, а які, навпаки, навряд чи будуть щасливі разом.

Читайте також:Гороскоп для ВСІХ знаків Зодіаку на вересень 2019

Стихія Вогню: Овен, Лев, Стрілець

Люди стихії Вогню готові йти на компроміс, але далеко не у всіх напрямках їм вдається знайти взаєморозуміння. Представники стихії Води і Землі – найбільш гнучкі в психологічному плані, тому саме з ними і буде найкраща сумісність.

Не варто списувати з рахунків Повітря і сумісність людей стихії Вогню один з одним – такі союзи теж можливі при деяких умовах.

Леву – потрібна людина, здатна мотивувати. Левам не хочеться вести за собою когось – їм потрібна або розуміюча і гнучка людина, або така, хто зробить їхнє життя неймовірно яскравим. Левам подобаються Діви за їх вміння бути вірними і відданими, а також емоційно сильні Раки.

У деяких випадках вони не можуть встояти перед Близнюками, але сумісність в шлюбі у них далеко не найкраща. Найгірше Леви уживаються з іншими Левами, а також Скорпіонами, Козерогами і Рибами.

Овнам – дуже подобаються інші Овни, а також при деяких обставинах Стрільці. З цими людьми у них найміцніший шлюб і відносини. З Водної стихії можна виділити Скорпіонів, з якими Овни щасливі і спокійні. Овни можуть полюбити Тельців, а також Терезів, які можуть змусити їх позбутися багатьох шкідливих звичок.

Найгірше Овнам з Дівами, які дошкуляють їх своїм перфекціонізмом. Ще їм дуже важко в шлюбі з Водоліями, які завжди на своїй хвилі і не визнають сильного зближення.

Стрільці – обожнюють Водоліїв, причому у них найкраща сумісність у відносинах і шлюбі. Обидва цих Знаки люблять екстрим, подорожі, активний відпочинок, емоції, волю. З Земних Знаків Стрільцям сподобаються Тельці, з якими можливий довгостроковий шлюб. Безтурботні Риби теж можуть справити сильне враження, так само як і таємничі Близнюки.

Найважче Стрільцям з закритими Козерогами і непростими Скорпіонами.

Стихія Води: Рак, Скорпіон, Риби

Вода – це спокій, але разом і з тим і неординарність. У представників цієї стихії висока сумісність з багатьма знаками Зодіаку, але не з кожною людиною буде легко створити сім’ю. Людям стихії Води необхідно шукати того, хто буде терпіти їх  незвичайний характер. Самі ж вони зможуть звикнути майже до кого завгодно.

Скорпіон. Створити міцні відносини зі Скорпіоном зможуть тільки ті, хто має сильну витримку. Йдеться про Раків, які теж представляють стихію Води. Ракам нескладно зрозуміти людину і змиритися з його дивацтвами. З Скорпіонами вони швидко досягнуть гармонії. Приблизно така ж картина буде з Терезами.

Найгірша сумісність у Скорпіона з Левом, Водолієм, іншим Скорпіоном, так як представники цих Знаків при першій же можливості підуть від того, хто змушує їх нервувати.

Ракам – ні з ким не буває складно, зате багатьом буває складно з ними. Наприклад, Дівам, які не розуміють, як Раки обходяться без планування справ. Дуже погана сумісність в шлюбі з Тельцями і Левами, тому що вони знeнaвидять Раків після першої ж хвилі ревнощів.

Найкомфортніше Ракам з іншими Раками, а також з Терезами й Близнюками. Якщо, останні,  будуть вірні Ракам, це стане початком дуже щасливого союзу.

Рибам – подобаються інші Риби, але шлюб або довгі відносини будуть просто жахливими. Цим людям комфортно із спокійними Терезами, мотивуючими Водоліями і динамічними Стрільцями. Дуже сподобаються Рибам Близнюки, але в шлюбі таке поєднання рідко призводить до чогось хорошого.

Найгірша сумісність у Риб з Левами. Леви занадто категоричні при виборі супутника життя, тому їм не сподобається легковажність Риб.

Стихія Повітря: Близнюки, Терези, Водолій

Представники стихії Повітря не ставлять любов на перше місце в житті, хоча і говорять про зворотне. Їм потрібна людина, яка буде терпіти їх спосіб життя і не буде тиснути на них. В принципі, між собою такі Знаки добре сумісні, але в довгострокових відносинах їм часто доводиться стикатися з хаосом і плутаниною, частими зрaдaми і безпечністю.

Їм потрібна сильна особистість поруч, яка не вимагатиме від них занадто багато, а зможе направляти їх на правильний шлях.

Терезам – добре з Раками, тому що цей шлюб не схожий на в’язницю, але і не дасть розслабитися. Ще їм комфортно зі Скорпіонами, які можуть взяти на себе відповідальність за спільні справи. Терези навряд чи зможуть завоювати повагу Козерогів, тому з ними їм доведеться найважче.

Також Терезам краще уникати довгих романів з Рибами і Левами. Взагалі, зі стихією Вогню Терезам краще не стикатися надовго, тому що бурхливий характер представників цієї групи знаків не підходить спокійному характеру Терезів.

З Близнюками важко практично всім, тому що вони цінують свободу понад усе. Ідеальної сумісності у них немає ні з ким, але досить високі шанси на успішні відносини або шлюб є ​​з Раками, Дівами, Терезами, Тельцями. З рештою їм буде досить складно, тому що у інших Знаків або перебільшене почуття ревнощів, або немає бажання розуміти чужі почуття.

Найгірша сумісність – з Козерогами, Левами, Скорпіонами.

Водолії ревниві і егоїстичні одночасно. Через це їм потрібна людина, яка зможе періодично брати дистанцію і залишати свого Водолія в самоті. Кращий варіант для Водолія – ​​Стрілець. Характер цього знака дуже схожий, за винятком деяких аспектів. Це дуже сильний союз.

Ще Водоліям добре з Рибами і Терезами, іноді з Дівами. Найважче їм доводиться з Левами, Скорпіонами і Раками. Ці люди дуже ревниві, до того ж вони навряд чи дадуть Водолію свободу дій.

Стихія Землі: Телець, Діва, Козеріг

Люди стихії Землі не завжди спокійні, зате завжди розважливі. Вони бувають впертими, але це вимушений захід. Їм подобаються зрозумілі люди, розумні і цікаві співрозмовники, а також вірні друзі. Все це треба з’єднати в одній людині. Закохатися вони можуть в кого завгодно, але шлюб можливий з вкрай обмеженою кількістю знаків Зодіаку.

Дівам –  добре як з Тельцями, так і з Козерогами. Ще вони можуть бути щасливі в шлюбі з Левами, які відмінно доповнюють Дів. Найважче Дівам з іншими Дівами. Між ними можлива міцна багаторічна дружба, але любові між Дівами не бути. Згодом вони просто зненавидять один одного, незважаючи на симпатію на початку відносин.

Ще Дівам дуже важко з Водоліями, Рибами і Раками. Ці люди їх притягують, але як тільки відбувається зближення, Діви тут же пропадають.

Козерогові – подобається розміреність і спокій. В цьому плані йому підійдуть Діви, Терези, Риби і в якійсь мірі Скорпіони. Решта просто не зрозуміють, чому Козероги так стороняться близькості і щирості. Насправді їм просто необхідно більше часу, ніж будь-кому іншому знаку. Найменше хочеться чекати – це Близнюкам, Ракам, Стрільцям.

Тельці – подобаються майже всім знакам, але в шлюбі їм найкомфортніше з Дівами, які дуже схожі на них за світосприйняттям і ставленням до грошей. Ще Тельці можуть бути щасливі з Овнами й Близнюками. Козероги теж можуть ощасливити Тельців. Найважче представникам цього Земної знака з ревнивими Раками і Водоліями.

You cannot copy content of this page