fbpx

Сумління їх не турбує: 5 жінок за знаком Зодіаку, які не стають вірними дружинами

Скорпіон

Імпульсивна. Ефектна жінка. Межа чоловічих мрій. Здавалося б, сімейне життя з нею перетвориться на казку.

Мріям не судилося збутися, адже перед вами найхитріше і найкорисливіше створення на світі. Майстриня закочувати сварки та влаштовувати розбирання без приводу не збирається зберігати вірність.

Якщо чоловік не втілює у життя її бажання, швидко знаходить перспективнішу заміну.

Лев

Вітряна. Занадто мінлива і допитлива для вірної супутниці життя.

Перебувати в обіймах тільки одного чоловіка, що може бути сумнішим? Мріє про щоденний емоційний сплеск та вогняні почуття.

Стабільне і спокійне сімейне життя не викликає у неї бурхливого захоплення. Заборонені зв’язки для неї – найкращий спосіб відволіктися від рутини.

Риби

Дама з претензіями. Активно будує ідеальне життя. Мріє стати зразком для інших.

Для цього старанно створює образ щасливої дружини та матері. Маніпулює чоловіком за допомогою хвороб та сліз. Якщо чоловік відмовляється потурати їй та змінюватися на догоду вимогам, вирушає на пошуки нових шанувальників.

Відновлює зустрічі з колишніми коханими та заводить романи в переписках.

Телець

Подвійна натура. Її вважають зразковою господинею і найдбайливішою супутницею, яка не влаштовує сварок.

Закриває очі на образи та підлі вчинки. Дорожить сімейними зв’язками та створює затишок у будинку. Змінюється до невпізнання, коли чоловік завдає їй удару в спину. Обдурена жінка не буде терпіти подібне ставлення.

Чоловік перетворюється на головного ворога, який не вартий її уваги. Щоб заповнити серцеву порожнечу, дівчина починає спілкуватися з усіма поспіль.

Овен

Не вміє контролювати емоції та не збирається стримувати себе. Закочує постійні сварки.

Приводом для зради може стати будь-що. Якщо чоловік не похвалив приготовану вечерю, помститься йому спілкуванням із колегами.

Коли чоловік затримується на роботі, запальна пані від злості готова знайти йому заміну. Таємні зв’язки для неї – емоційна віддушина та своєрідний спосіб помсти.

You cannot copy content of this page