fbpx

Супер успішний період. З 4 по 8 грудня ці знаки стрімко та легко покращать своє фінансове становище та можна зменшити залежність від фінансових зобов’язань. Є шанс знайти додаткові джерела прибутку

Овен

Успішно складається цей період для тих Овнів, хто веде спокійний та відокремлений спосіб життя. Виявіть турботу про своє здоров’я та про те, щоб перебувати у стані душевної рівноваги. Гарний час для занять духовними практиками, освоєння техніки аутогенних тренувань. Найчастіше бувайте на природі, блукайте лісом, насолоджуйтесь красою світобудови і цінуйте кожну мить свого життя.

У практичному сенсі ви зможете покращити своє фінансове становище та зменшити залежність від фінансових зобов’язань. Є шанс знайти додаткові джерела прибутку. Ваші партнерські відносини можуть зміцнитись. Сприятливий час для спілкування, навчання та подорожей. Ви можете познайомитися з людиною, яка багато чому вас навчить.

Близнюки

Близнюки мають вдалий тиждень для позитивних змін у кар’єрі, контактів з впливовими людьми і для підвищення соціального статусу. Начальство буде прихильне до вас, і може запропонувати вам більш відповідальну і високооплачувану посаду. Ті з вас, хто довго працював над досягненням якоїсь своєї мети, також можуть досягти серйозного просування у вибраному напрямку.

Це чудовий час для цілеспрямованих та працьовитих людей. При цьому вам необхідно зберігати баланс у розподілі сил, щоб рівномірніше чергувати відпочинок та роботу. Це гарний час для зміцнення здоров’я, профілактичних процедур типу початку переходу до здорового способу життя. Можна брати абонемент на відвідування басейну, фітнесу, ходити в лазню, сауну – все це сприяє зміцненню здоров’я. Поліпшуються ваші стосунки з батьками. Ви виявите готовність визнати авторитет батьків, а вони, у свою чергу, надаватиму вам реальну підтримку.

Терези

Терези в ці дні можуть відчути поліпшення самопочуття та приплив фізичних сил. Це гарний час для відвідування фітнесу, інтенсивних тренувань у басейні та тренажерному залі. Добре проводити курс профілактичних та гартують процедур. Підвищується рівень працездатності, покращуються стосунки з колегами. Ви зможете успішно реалізувати на практиці свої наміри. Для цього зірки радять вам підвищити ступінь самоорганізації та краще розподіляти свої внутрішні ресурси та час.

Ви зможете встигати робити набагато більше, ніж раніше, якщо не витрачатимете час на сторонні та несуттєві питання. Суворе дотримання плану та самодисципліна – ось що приведе вас до успіху. Загалом у тих, хто живе за режимом та виявляє дисциплінованість, успіхи у справах будуть набагато вражаючими, ніж у тих, хто живе хаотично.

You cannot copy content of this page