fbpx

Супермісяць 26 травня: як повний Місяць вплине на життя знаків Зодіаку та чого варто остерігатися

Овен

Овнів супермісяць в Стрільці зробить більш агресивними. Ці люди славляться своєю непоступливістю, але 26 числа вони можуть влаштовувати публічні сварки, що дуже погано відіб’ється на їх удачі і на відносинах з оточуючими. Якщо Овни будуть тихіше води і нижче трави, їм вдасться залишитися на плаву.

Телець

У Тельців 26 травня очікується підвищення невпевненості, проблеми з постановкою завдань і зриви планів. Це непередбачуваний день, в який все, що відбувається буде здаватися менш шкідливим, ніж є насправді. Найголовніше – не давати нікому порожніх обіцянок, не брехати.

Близнюки

Це найбільш несприятливий день для інтеграції, для спільної роботи і в цілому для спілкування. Так, Близнюки люблять поговорити і поділитися своїми планами, емоціями, але 26 числа цього краще не робити. У це повне місячне затемнення можна сказати що-небудь зайве. Важлива інформація може дійти до недоброзичливців.

Рак

Це найбільш невдалий день для виходу із зони комфорту. Астрологи зазначають, що навіть найменші ризики і важливі справи можуть привести до плачевних наслідків. Під ударом опиняться всі сфери життя, тому 26 числа краще якомога менше працювати і більше відпочивати, причому на самоті.

Лев

Повний Місяць 26 травня зробить Левів дуже легковажними. Астрологи вважають, що у всьому, що відбувається буде якийсь прихований сенс. Левам доведеться розгадати послання Всесвіту, зашифроване в поведінці оточуючих, у випадкових подіях. Можна покластися на інтуїцію – її повний Місяць не забере.

Діва

Дівам в цей повний Місяць не можна перебувати в гущі подій. Потрібно постаратися відпочити, відійти від справ і як слід розслабитися. Всім, хто змушений в цей день багато працювати, краще не пасувати перед труднощами. Цілком можливо, що оточуючі будуть часто перекладати на Дів свої обов’язки.

Терези

У цей супермісяць Всесвіт внесе свої корективи в життя Терезів. Щоб все йшло як по маслу, Терезам варто перестати опиратися цим змінам. Потрібно зберігати оптимізм і вірити в те, що доля приготувала їм тільки найкраще. Вечір краще провести в компанії близьких людей.

Скорпіон

Цей супермісяць виявиться небезпечним днем ​​для нових починань. Настрій Скорпіонів буде постійно змінюватися, приносячи або забираючи впевненість в собі. У цей день дуже небезпечними будуть нові справи і далекі поїздки. В дорозі може статися щось неприємне, плани можуть поламатися.

Стрілець

Стрільцям потрібен свіжий погляд на життя. Саме цей повний Місяць допоможе їм його знайти. Якщо шанси на успіх у більшості людей будуть вкрай низькими, то Стрільцям в цьому плані пощастить значно більше. Навколишні втратять тягу до добрих вчинків, тому Стрільці можуть розчаруватися в друзях і близьких.

Козеріг

Повний Місяць у Стрільці зробить Козерогів більш жадібними. Найбільші проблеми чекають людей даного Знака в сфері грошей, успіху і фінансової удачі, майна. У цей день з’являться нові загадки долі, розгадати які вдасться лише через якийсь час.

Водолій

Настає найнесприятливіший час для здійснення покупок, укладання важливих угод і вирішення юридичних проблем. У цей день краще присвятити весь свій час домашнім справам, розвагам і відпочинку. Астрологи також відзначають можливі проблеми в дорозі і появу на життєвому шляху токсичних людей.

Риби

26 числа через суперповню в Стрільці у Риб погіршаться пам’ять і вміння знаходити спільну мову з людьми. Повний Місяць позбавить цих людей харизми і чарівності. Це означає, що даний день дуже погано підходить для пошуків другої половинки, укладення фінансових угод, співбесід і переговорів.

You cannot copy content of this page