Сусід за хвилину провчив нахабного автовласника, який ночами не відключав сигналізацію

Досить кумедний випадок стався з власником розкішної машини, яка ночами дратувала всіх сусідів невгамовним виттям своєї сигналізації.

Одного разу вранці господар автомобіля виявив записку на лобовому склі, вміст якої змусив понервувати. Переляканий власник звернувся за допомогою в поліцію. Однак правоохоронців це послання змусило не насторожитися, а розсміятися! Адже зухвалий автолюбитель сам накликав на себе гнів оточуючих. А записка в дохідливій формі і не без частки гумору змусила його зважати на інтереси оточуючих.

Ось що було написано в тій відомій записці:

“Дорогий друже!

Ваш автомобіль «Лексус» держ. № ХХХХХ знаходиться на парковці біля будинку по вул. Шевченка, 10.

Щоночі мешканці цього будинку змушені по кілька годин вислуховувати різноманітні переливи мелодій, що видаються охоронною сигналізацією вашого автомобіля. За цей час ви ні разу не виключили її дистанційно, маючи можливість зробити це. Але ви абсолютно не в змозі після ваших нічних гулянок прокинутися і вимкнути вашу сирену.

У мене до вас величезне прохання: більш шанобливо ставитися до людей, які живуть поруч з вами і надалі намагатися контролювати звуки, що видаються вашою новою прекрасною машиною.

Я наполегливо рекомендую вам у найближчі дні взяти за правило своєчасно відключати помилкові сигнали тривоги, що видаються системою охорони вашого автомобіля при найменших сторонніх звуках, як то: проїзд патрульного автомобіля вздовж цієї стоянки, гавкіт бродячих собак, короткочасне чергове спрацювання сигналізації в сусідньому автомобілі, та інше.

У разі незадоволення мого прохання найближчим часом (два дні) й ігнорування відключення сигналу «Тривога» протягом 10 хвилин, вашу розкішну машину спіткає така доля:

Спочатку відточеним свердлом я майже безшумно проб’ю скло водійських дверей, проникну в салон і натисну кнопку відкривання капота. Якщо сигналізація не дасть команду на розблокування замку, то я за допомогою лома злегка відкрию капот і через щілину, що утворилася в 2 см перекушу гідравлічними ножицями вузол блокування замка капота, проникну в моторний відсік і виломаю пластикову сирену вашої сигналізації. Потім вирву дроти запалювання і поставлю свій «павук» проводів з процесором роздачі імпульсів.

Слідом за сиреною полетять і перекушені замки на кермо та педалі. Потім під’єднаю до системи вприскування палива шланг від заздалегідь припасеної 5-літрової каністри бензину, кину її прямо під капот. Туди ж протягну батіг проводів для обходу електросистеми. Через хвилину передавлю гідротисками личинку замку-мультилока на коробці передач і запущу двигун. За дві хвилини і двадцять секунд я покину стоянку на вашому «Лексусі».

Після тижня невдалого пошуку, коли електроживлення іммобілайзера сяде, я витягну з річки вашу машину, знайду іммобілайзер і зроблю їй профілактику в орендованому гаражі. А ще через тиждень колишня ваша машина буде пищати новою сигналізацією вже в іншого виродка на зразок вас, в іншому дворі, в іншому місті, де мене до щастя в той момент не буде.

Читайте також: Незнайомець в автобусі зробив зауваження хлопчику, який їв цукерку. Відповідь малюка запам’ятають усі пасажири

У вас на роздуми залишилося два дні. За цей час я постараюся поліпшити свої навички і спробую вкрасти вашу машину за 53 секунди, як той «Лінкольн-Навігатор», що давав нічні концерти під вікнами квартири… маминої”.

Ось таким оригінальним способом можна раз і назавжди привчити автовласників до порядку.

Джерело.