Свекруха дуже любить колишню дружину сина, просить прийняти її у нас – про спокійне щастя я можу тільки мріяти

Прямо якась шведська сім’я виходить. Свекруха Ірини просить свого сина пустити до них додому його ж колишню дружину. Навіщо, запитаєте ви? Так щоб колишня могла свекруху підстригти.

Так вже склалося, що у Любові Павлівни взагалі з колишньою дружиною свого сина дуже теплі і дружні відносини – допомагають одна одній, спілкуються, як дві найкращі подруги.

А нинішня дружина Михайла, ясна річ, нервує. І навіть не через ревнощі, а просто – ну кому захочеться терпіти колишню дружину, присутню в їх житті у великій кількості, та ще й в своїй квартирі? При цьому дочка колишньої дружини регулярно зустрічається з батьком, Іра ніяк не перешкоджає. Але одна справа дитина, інша справа – її мати.

цитую:

“Сьогодні чоловік підходить до мене з питанням, чи не проти я того, щоб колишня приїхала до нас підстригти маму. Заодно і чаю б вони випили, поспілкувалися б. Плюс, звичайно, їх спільна дочка буде ночувати у нас, щоб з бабусею полетіти наступного дня на відпочинок. Ви дали б добро?

Вони так міцно дружать, що мене часом пересмикує, і свекруха постійно нагадує синові про колишню таким чином. Хоча зі мною спілкується досить чемно, але близькості і довіри немає.

Читайте також: “Ти просто – пpиблуда, яка напросилася пожити. А тепер дитину мені пришиваєш!”: Олеся його пpoкляла, і тільки в старості дізналась наскільки стpaшно

Нюанси. Квартира чоловіка, колишня там теж жила до розлучення. Ми з нею не контактуємо, але вона чомусь на мене підписана в інстаграм, я відчуваю себе в такій ситуації неадекватно. Дивує, що мій чоловік чекав позитивної реакції. Що заважає йому возити матір до колишньої на квартиру, а не приймати її у нас? Я права?”

Джерело.