fbpx

Свекруха подзвонила нам і запитала, що у нас сталося, але почувши у відповідь, що все добре вона, зателефонувала моїй мамі і назвала її пліткаркою, звинуватила, що мама хоче розбити нашу сім’ю

Ми з мамою живемо і спілкуємось як подружки. З самого дитинства звикла обговорювати всі свої справи з батьками і ділитися всіма своїми проблемами з ними, я у них єдина дочка. І навіть коли вийшла заміж, я постійно дзвонила, детально розповідаючи, як пройшов день, які плани у нас на майбутнє.

Якось чоловік, почув мою розмову по телефону з мамою сказав, що я даремно це роблю, адже наші сімейні справи стосуються тільки нас самих, і ми дорослі люди і можемо самі вирішити свої питання, не перекладаючи їх на батьків. Але я все одно продовжувала і далі так спілкуватися і ще дивувалася, чому свекруха, коли дзвонить моєму чоловікові, то просто запитає, чи все у нас в порядку і ніяких зайвих питань. Я намагалася довести чоловікові, що це не правильно, що його батьків не цікавить, як ми живемо, але він сказав, що дуже любить їх, щоб турбувати через дрібниці на відміну від мене. Я тоді навіть образилася, але незабаром зрозуміла, що він мав рацію.

У нас є машина і, як напевно кожен водій, чоловік у вихідні часто засиджувався в гаражі, що дуже мене дратувало. Звісно одного разу, розмовляючи з мамою, я поскаржилася, що Коля знову зайнятий машиною, а я сиджу одна. Через кілька годин ми з чоловіком поїхали за покупками, не підозрюючи, яка буря розігралася за нашою спиною.

Моя мама зателефонувала свекрусі і почала говорити, що її син поганий чоловік і тому вона збирається серйозно з ним поговорити. Свекруха ж передзвонила нам і запитала, що у нас сталося, але почувши у відповідь, що все добре вона, нічого нам не сказавши, зателефонувала моїй мамі і назвала її пліткаркою і звинуватила в тому, що мама, замість того щоб радіти, що все добре, хоче розбити нашу сім’ю.

У підсумку вони сильно посварилися і не спілкуються досі. Я намагалася їм все пояснити, навіть просила вибачення за свою необдуману поведінку, але ніхто нічого не бажає слухати. Занадто багато було сказано зайвого в запалі сварки. Тепер і чоловік незадоволений, що я мало того, що виношу наші відносини на загальний огляд і обговорення, ще й примудрилася посварити батьків, які до цього нормально спілкувалися. Я хотіла просто співчуття, а тепер уже сто разів пошкодувала про це, але як все виправити, не знаю.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page