fbpx

Свекруха позбавила чоловіка, а потім забрала і дитину. Тільки наступного ранку її затримали з онуком в іншому місті

Світлана вийшла заміж за Сергія три роки тому, вони дуже кохали одне одного, жили щасливо і мирно, поки в їхньому житті не з’явилася мама Сергія.

Мати приїхала раптово, ні кого не попередивши, просто увірвалася в їх щасливе життя і почалися великі проблеми. Вона постійно висловлювала, невдоволення Світлані, висловлювала синові, яка погана в нього дружина. Так тривало кілька місяців, а потім вона поїхала, але незабаром знову з’явилася, її терміново потрібно було відвезти в інше місто, ну прямо дуже терміново.

Світла тільки вчора повідомила чоловіку радісну новину, вона скоро наpoдить Сергію дитинку. Чоловік був дуже радий, не міг повірити своєму щастю, але що б відв’язатися від матері, довелося погодитися, відвезти її.

Як не сумно, але на наступний день Світлані подзвонили з поліції і повідомили, що чоловік зaгuнув, а свекруха жива і здорова. Світлана дуже переживала, постійно плакала і не могла знайти собі місця. Вона в усьому звинувачувала свекруху, якби вона сіла на потяг. Все було б добре, але ні, їй знадобилося на машині, бачте, їй так зручніше. Після всіх переживань, Світлана наpoдила хлопчика на два з половиною місяці раніше.

Виписали їх тільки через три місяці, з малюком все було добре, але щастя материнствa, знову затьмарив приїзд свекрухи, вона накинулася на Світлану зі звинуваченнями, що та не повідомила про народження онука, Світлана в свою чергу почала кричати на неї, що якби не її его, то Сергій був би живий.

Свекруха приїхала на місяць, весь місяць вони не розмовляли майже, тільки коли Світлані потрібно було піти, вона попереджала і все. В один такий день, повернувшись, додому, Світлана не виявила в квартирі ні свекрухи, ні сина, вона намагалася додзвонитися, але на тому кінці дроту твердили:

-Абонент тимчасово не доступний або знаходиться поза зоною досяжності!

Читайте також: “Сашуню, тебе не було, а я так звикла до нашого розкладу”: Тричі на тиждень він сумлінно виконував подружній обов’язок. Розклад встановила Зіна і ретельно його дотримувалася

Світлана побігла в поліцію, написала заяву і поліція відразу кинулася на пошуки. Світлана не могла перебувати вдома, але в поліції сказали бути там, раптом дзвінок буде або свекруха з дитиною повернеться. Йшов час, вже пройшло чотири години, а синочка все ще не знайшли, дізнавшись про те, що трапилося до Світлани приїхав друг Сергія, Артем, він кинув всі справи і сидів зі Світланою поки малюка не знайшли. Тільки наступного ранку затримали свекруху з онуком, в іншому місті, до якого вона добиралася попутками, як вона пояснила поліції:

-Мій син зaгuнув, тому я хочу сама виховувати онука!

Відбувся суд, свекрухy позбавили прав бачити онука і призначили умовний термін. Через рік після подій Світлана вийшла заміж за Артема, він усиновив сина Сергія.

Джерело.

You cannot copy content of this page