fbpx

Свекруха з першого ж дня розклала свої речі у шафі, обрала диван для себе (добре, що хоч не наше ліжко ) і почала обживатися.  А далі й почалося

Тоді свекруха пішла іншим шляхом, заявивши, що хоче продати квартиру та купити будиночок у передмісті, про яке все життя мріяла.

Спочатку чоловік хотів, щоб ми жили з його мамою, але я наполягла на оренді квартири, поки немає своєї. У чужій квартирі прожили 5 років, накопичили небагато грошей, але лише на однокімнатну.

Чоловік сказав, що ми можемо продати мамину, двокімнатну квартиру, і нам вистачить не лише на свою трикімнатну, а й на ремонт та меблі. Я категорично відмовилася.

Мене влаштовувала однокімнатна, хоч і невелика (студія), але своя.

Тоді свекруха пішла іншим шляхом, заявивши, що хоче продати квартиру та купити будиночок у передмісті, про яке все життя мріяла.

Мене це не стосувалося, як я думала, і я не втручалася у їхні справи.

Але виявилося ще, як торкалося! Свекруха після продажу квартири переїхала до нас на час, доки доглядає будинок.

Чоловік, щоправда, спитав моєї згоди, і переконав, що це максимум на місяць. Він сказав, що вже є будинок, треба лише з’їздити подивитися та поговорити з господарем.

Свекруха з першого ж дня розклала свої речі у шафі, обрала диван для себе (добре, що хоч не наше ліжко ) і почала обживатися.

І це в однокімнатній квартирі! Але я терпіла (тимчасово ж), поки вона не почала господарювати на кухні.

Все, що я готувала, вона вважала несмачним, говорила, що я не вмію заощаджувати, бо купую м’ясо, а можна обійтись сосисками.

Справді, так було дешевше, бо свекруха відварювала сосиски до якогось гарніру, а в цій воді варила суп! Як це можна їсти?

Почалися сварки, я вимагала, щоб чоловік швидше вирішував питання з її домом. Зрештою з’ясувалося, що гроші свекруха віднесла на депозит, щоб заробити на відсотках.

Поставили мене перед фактом, що договір на рік і переривати його нема рації. Я переїхала до своїх батьків, сказавши чоловікові, що повернуся тільки коли свекруха поїде.

Він вибачався, казав, що їхати їй нема куди, що не може ж він вигнати рідну матір надвір.

Я вже зважилася на розлучення, але нещодавно дізналася, що чекаю дитину. Що тепер робити не знаю.

Я розумію, що радити тут нічого, але я така ображена, що хочеться просто виговоритись.

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page