fbpx

Світлана у 28 років зустріла своє кохання, переїхала жити до нього. І тут свекруха заявляє – “Діти повинні жити в злиднях”. Тоді стосунки і скінчились

Світлана в 28 років зустріла чоловіка, з яким вчилася в одній школі, тільки він був на два роки старший. Розговорилися, сподобалися одне одному, почали зустрічатися.

Мати Діми схвалила вибір сина: Світлана їй сподобалася. Незабаром вона переїхала жити до Діми, у якого був свій будинок, подарований батьками. Джерело

Навела порядок у всіх кімнатах, в будинку почало пахнути смачними обідами. Діма був задоволений, але навести порядок у дворі не поспішав, хоча там були потрібні саме чоловічі руки. Виявилося, що Діма взагалі крім своєї роботи з 8 ранку до п’ятої вечора більше ні за що не береться. Вільний час витрачає для перегляду телевізора або катається на новій машині, яку теж подарували батьки.

Навіть розтопити баню лінувався: у вихідний чекав, коли прийде батько, заповнить баки водою, принесе дрова і розтопить. А подруга моя, навпаки, виявилася відмінною господинею, — весь будинок був на ній. Навіть майбутня свекруха Лідія Миколаївна частенько приходила, щоб взяти що-небудь смачне з приготованих Світланою страв. Але одного разу стався випадок, який змусив Світлану серйозно задуматися про спільне життя з Дімою.

Свекруха злaмaла нoгу і майже два місяці перебувала вдома. А потім почала виходити з паличкою. Одного разу Лідія Миколаївна приїхала на автобусі до сина. Світлана накрила стіл, посиділи, поговорили. Потім Діма пішов у вітальню, включив телевізор і ліг на диван.

Лідія Миколаївна вирушила додому і Світлана попросила Діму відвезти маму на машині, на що Діма байдуже відповів: — Сама дійде. Лідія Миколаївна почула відповідь Діми і тихо сказала Світлані: — Треба, щоб діти жили в злиднях, тоді і вдячними будуть.

Звичайно, можна було викликати таксі, але матері набагато приємніше, якби син відвіз її додому сам. Незабаром Світлана пішла від Діми, знайшлися й інші причини, через які вона не захотіла з ним жити. А через місяць Лідія Миколаївна прийшла до Світлани на роботу, дізнатися, що трапилося і чому вона пішла від Діми. До сих пір захоплююся своєю подругою, яка не скаржилася матері на власного сина, а сказала лише одне: «Ви ж знаєте свого сина».

Читайте також: День народження мій так з чоловіком відзначили. П’ятдесят другий рочок. Побалувалися трошки, що до пoлoгoвoгo потрапила

І тут Лідія Миколаївна не стримала емоцій: вона почала сама скаржитися на Діму. Їй хотілося, щоб хтось її вислухав. Свекруха Світлани розповіла, що зaxворів батько Діми, знадобилися гроші на лiки. Лідія Миколаївна абияк випросила невелику суму у сина для рідного батька. Ось таку «подяку» отримали батьки від сина за будинок і машину. Світлана не повернулася до Діми.

Вона не хотіла жити з ледарем і не хотіла, щоб її діти жили в злиднях, як порадила Лідія Миколаївна. У тридцять років моя подружка вийшла заміж за гарного, працьовитого хлопця, з яким вона почала сімейне благополуччя «з нуля». Разом вони виплатили кредит за квартиру, потім за машину. Зараз у них двоє дітей. І вони з дитинства привчають їх до праці, що зовсім не заважає їм любити своїх дітей.

You cannot copy content of this page