Світлий великодній тиждень: чого не можна робити в ці дні і як правильно їх провести, щоб ввесь рік був вдалим

Що не можна робити у Великодній тиждень:

Під час Світлого тижня категорично заборонено вінчатися. В цьому випадку шлюб буде нещасливим, а молодята розлучаться вже в поточному році. Відвідувати клaдoвища і згадувати про пoкiйних родичів дозволяється тільки в Світлий четвер. В інші дні робити це не рекомендується, адже це час радості і тріумфу.

Великодній тиждень є світлим і радісним. У цей час рекомендується займатися духовними справами, а не важкою роботою. Вважається, що той, хто знехтує даною забороною, все життя буде трудитися не покладаючи рук, а грошей не заробить.

Читайте також: Паска, яйця і свічки сьогодні мають особливу силу і значення. Поводьтеся правильно з символами Великодня, щоб не накликати біду. Ось як правильно це робити

Великий піст закінчився, а значить, в Світлу седмицю віруючі нарешті зможуть побалувати себе улюбленими м’ясними та рибними стравами. Постить в цей період категорично заборонено, інакше все життя на столі буде порожньо, а в будинку бідно.

Особливий заборона накладається на вбuвство риб і тварин. Під час Світлого тижня наполегливо не рекомендується рибалити і полювати, а тим більше вживати в їжу дичину, здобуту своїми руками.