fbpx

Свою першу шлюбну ніч вони згадують все життя: Вона у весільній сукні провела її у під’їзді. Наречений теж, виявляється, не сумував

Перед дверима квартири наречений взяв молоду на руки, щоб, за звичаєм, внести її у будинок. Але, виявилося, що це було дещо передчасно — двері він забув відкрити.

Поставивши наречену на підлогу, молодий почав ритися в кишенях піджака — але ключа не знайшов. Придивившись, він зрозумів, що це взагалі не його піджак, а свідка. У ресторані було спекотно і обидва — і наречений, і свідок — знімали піджаки і вішали на спинки стільців. Мабуть, переплутали, коли одягали. Джерело

Треба було якось потрапити в квартиру і наречений вирішив швидко збігати додому до свого свідка — тим більше він жив всього через кілька будинків, а наречена, тим часом почекає його у під’їзді.

Сказав і втік, а подруга, як була у весільній сукні, залишилася чекати його. Спочатку вона стояла. Потім, втомившись стояти, сіла на сходинки. З верхнього поверху почулося жалібне нявкання і з’явився якесь приблудне кошеня. Побачивши, що сидить дівчина, кіт, не довго думаючи, заліз до неї на коліна.

Вона вже неабияк озябла, коли почула, що відчиняються двері. Думала, що нарешті повернувся з ключами чоловік, але це виявився бомж, який зайшов у під’їзд погрітися. Коли він побачив наречену, зрадів, сказав, що це до удачі і запропонував їй випити, благо пляшка з собою.

Дівчина відмовлялася, намагалася позбутися приставучего співрозмовника, але час минав, йти їй було нікуди з собою не було ні грошей, ні мобільного, вона неабияк озябла в тонкій весільній сукні і в результаті, вона погодилася трохи випити. Так вони і сиділи — вона з котом на руках та бомж — розмовляли про життя і пили горілку. Потім, навіть задрімали.

Наречений з’явився вже під ранок. Виявилося, що вдома свого друга він не застав, той помчав в якийсь клуб веселитися — веселощів на весіллі здалося не достатньо. Наречений зайняв у його матері грошей на таксі і поїхав його шукати.

Коли в якомусь п’ятому за рахунком закладі знайшов, виявилося, що встиг якраз до початку бійки, в яку втрутився його друг. У результаті з’явилася поліція і загребла всіх учасників, без розбору, у відділення. І тільки півгодини тому його випустили. Зате омріяний ключ від квартири, нарешті-то при ньому.

Читайте також: В ніч з 16 на 17 липня відбудеться найсильніше місячне затемнення, коли можна здійснити будь-яке бажання і навіть змінити долю

Широким жестом він відкрив двері і запропонував нареченій заходити. Вона, притиснувши, міцніше до гpyдей кота, і обережно відсунувши від свого плеча сплячого бомжа, попросила:

— Може, ти все-таки, перенесеш нас через поріг? — дивлячись у здивовані очі нареченого, поправилася, — мене і кота, а його, — вона вказала на бомжа, — не треба.

Після нічних пригод вони відсипалися цілий день. А кіт живе з ними досі.

You cannot copy content of this page