fbpx

Сидить Даша, п’є чай і канали перемикає. Переключилася на одну з камер, саме приїхав чоловік разом зі своїм другом. Вони сиділи в машині і про щось розмовляли. «Ну, хоча б не з дівчиною» – подумала вона. Та не так сталося як гадалося, краще б вона не бачила того, що відбувалося далі

З величезної любові Дарина вийшла за Максима в свої 23 роки. Спочатку все як завжди – зустрічалися, а потім з’їхалися, а там вже і весілля не за горами.

Пишне весілля було, хочу я вам сказати. Чоловік – відмінний хлопець, без шкідливих звичок. Не сварився і виконував майже всі забаганки своєї дружини.

Кохав він її, загалом, але ось дітей не хотів мати. Весь час вигадував якісь відмовки. Говорив, що спочатку хоче «на ноги стати» і це при тому, що у них є свій будинок і непогана машина.

Прожили так кілька років, здмухуючи одне з одного пилинки, але все хороше колись закінчується. Макс почав затримуватися після роботи, та й вечорами часто став їхати «другу допомогти».

Даші це дуже не сподобалося, і вона почала перевіряти телефон і соц. мережі чоловіка на наявність листування з дівчатами – тільки нічого не знайшла.

Їй стало соромно, але все одно щось було не так. Черговий раз, коли чоловік поїхав до друга лагодити машину вона подзвонила йому і попросила дати телефон тому самому другу. На подив все було в порядку, і вони дійсно ремонтували машину.

Все вирішив один випадок. У Даші на території будинку встановлені камери спостереження і з телевізора можна спостерігати за своєю присадибною ділянкою. Дуже зручно.

Сидить Даша, п’є чай і канали перемикає. Переключилася на одну з камер, саме приїхав чоловік разом зі своїм другом. Вони сиділи в машині і про щось розмовляли. «Ну, хоча б не з дівчиною» – подумала вона

Та не так сталося як гадалося, Макс почав цілувати друга … Даша аж чаєм вдавилася!

Приголомшена сиділа хвилин 5, а потім в будинок зайшов чоловік і, як завжди, хотів поцілувати дружину, але вона його відштовхнула.

Максим підняв голову і побачив, що вона дивилася камеру спостереження …

Пішов до кімнати, зібрав речі і пішов сказавши, що «ти все одно нічого не зрозумієш …»

Даша після цього випадку бачила його тільки при розлученні, куди він прийшов разом зі своїм хлопцем.

Зараз минуло вже чимало років, і ми часто згадуємо цю історію, навіть якось смішно стає, хоча сміх так собі. Ось так ось Дарина втратила свого Максима.

Історія реальна, фото ілюстративне

You cannot copy content of this page