fbpx

Сильні, цілеспрямовані, наполегливі, завжди знають чого хочуть і, найголовніше, вони завжди цього досягають. Ось ці 5 жінок за знаком Зодіаку

Козеріг

Це стосується не тільки зовнішнього вигляду, а й ділових характеристик. Справа в тому, що Козероги, як правило, займають досить високі позиції. Вона цінує тих, хто досяг успіху і користується повагою, і сама прагне бути серед таких людей.

Вона надійна і практична жінка, яка цінує свою незалежність, тому що тільки вона бачить безпечне майбутнє. Її кар’єрні мотиви – саме з бажання закласти собі фундамент. І їй це вдається! Прагнення до успіху є метою життя жінки-Козерога, і вона йде до неї послідовно і безтурботно.

Овен

Жінка-Овен розумна, незалежна, має багато суєти і впевненості. У її правилах немає очікування, щоб їй щось запропонували – чи то допомога, чи робота, чи серце. Вона сама себе забезпечує, піклується про себе і не дозволяє надавати будь-які послуги.

Вона ніколи не скаржиться на жіночу роль, на втому і перевтому, не приховує сліз. Вона не довіряє нікому робити те, що вона може зробити, вірячи, що для неї все буде краще і швидше. Тому вона з ентузіазмом займається будь-якою справою, вірячи лише в свої сили та енергію.

Водолій

Жінка Водолі1 завжди працює на совість. Вона із задоволенням спостерігає за роботою. Вона все може зробити своїми руками, але не терпить суворої дисципліни.

Вона автономна: працює так, як працює. Але всі її дії — здоровий глузд. Вона бачить кінцеву мету.

Жінка, народжена під знаком Водолія, наділена чудовою рисою – вмінням продовжувати розмову на різних рівнях. З нею завжди приємно обговорювати. Вона ніколи не намагається висловлювати свою думку, а також не терпить інших. Для тих, хто намагається її приборкати, вона стає недоступною.

Леви

Левиця — королева жінок. Її оточують шанувальники, апелюючи своєю дивовижною зовнішністю: вона граціозна.

Жінка-Лев мудра, розумна, здатна зацікавити розмовою на будь-які теми – від дрібних розмов до пліток. Вся ця купа позитивних рис надає їй унікальну харизму, завдяки якій вона досягає приголомшливих висот.

Жінки цього знаку часто стають знаменитостями і опиняються в творчих професіях. Більшість Левиць можна знайти в Голлівуді. Найціннішим є те, що вони мають чудові організаторські здібності, пов’язані з їхніми талантами та амбіціями.

Скорпіон

Жінка-Скорпіон зазвичай має сильний, мужній характер і склад розуму. Все вона робить, рішуче, сміливо, енергійно. Вона сповнена життєвих сил, їй доводиться весь час знаходити їх.

Вона без страху кидається в пригоди та небезпечні події та подорожі. Адже їй доводиться відчути багато ударів долі, але це її лише зміцнює.

Вона дуже витривала жінка: у неї такий запас фізичних і духовних сил, що знищити її практично неможливо. Якщо це станеться, вона швидко одужує і піднімається, не втрачаючи духу. Це перетворюється на безліч бажань, потребує постійних відчуттів.

You cannot copy content of this page