Сильнющі марнотрати: три знаки, які не вміють розпоряджатися грошима

Близнюки

Представників цього знаку не можна назвати ледарями або неробами. Працюють вони старанно та плідно. Ось тільки прояв ініціативи не входить до їхніх звичок. Тому й доходи їх хоч і пристойні, але далеко не найвищі.

До життя Близнюки ставляться легко та позитивно. Вони не розуміють, навіщо її ускладнювати роздумами про майбутнє. Нагромаджень та заощаджень вони зазвичай не роблять, але при цьому не відмовляють собі у придбанні дорогих речей.

Через це у їхньому бюджеті часто виникають фінансові дірки, які завжди доводиться закривати позиками та кредитами.

Лев

Леви відносяться до тієї категорії людей, які вміють добре заробляти та швидко вирішувати матеріальні проблеми. Ось тільки фінансами управляти у них не надто виходить. Адже чим більше грошей, тим більша відповідальність. А це зовсім не про них.

За всієї своєї любові до розкоші та багатства Леви геть-чисто позбавлені почуття міри та смаку. Наприклад, вони легко можуть витратити величезну суму на супермодний ремонт і зовсім не помітити його надмірну химерність і недоречність.

Риби

Люди, народжені під цим сузір’ям, хоч і відносяться до стихії води, часто витають у хмарах. Мрійливість та безперервний зв’язок з якоюсь іншою реальністю заважають їм правильно визначати важливість та цінність речей. У тому числі й грошей.

Рибам нічого не варто взяти і витратити всі заощадження на щось дуже дороге, але при цьому абсолютно непотрібне. Тому їм просто необхідна поряд людина, яка могла б не лише запобігати таким спонтанним покупкам, а й повністю контролювати витрати.