fbpx

Син оголосив, що вирішив одружитися. Дівчину засватали, все як годиться: заручини, обручка. Почалася підготовка до весілля, день вже був призначений. І раптом як грім серед білого дня: наречений передумав!

У моєї колеги синові 20 років. Ось уже кілька років він зустрічається з дівчиною на рік молодшою. Всі в родині її вже знають, батьки вважають невісткою, і загалом нею задоволені.

Дівчина господарська, скромна, симпатична. Син оголосив, що вирішив з нею одружитися. Дівчину засватали, все як годиться: заручини, обручка. Почалася підготовка до весілля, день вже був призначений. І раптом як грім серед білого дня: наречений передумав!

Таке почалося! Головне не могли зрозуміти в чому справа. Спочатку вирішили, що може молоді посварилися, так їх треба просто терміново помирити і все.

Так ні ж. Просто наречений довго і добре подумав і зрозумів, що якщо зараз одружується – це остання дівчина в його житті.

І вільне життя скінчиться, а він хоче свободи, хоче вечірки, розважатися з друзями і проводити вечори там, де хоче, і ні перед ким не звітувати.

Раніше він міг підійти до будь-якої дівчини, а після весілля це все закінчиться.

Та й не хоче він на себе відповідальність брати за дружину, там же і діти підуть, пелюшки. І чим більше він про це все думав, тим чіткіше розумів – тільки не зараз!

Він звичайно любить свою наречену, але мабуть не настільки, щоб осісти вдома і стати розсудливим.

Колега звичайно говорить, що слава богу, що він все це зрозумів до весілля, інакше потім невідомо що було б. Можливо просто гуляв би від дружини.

Дівчину їй шкода, але вони не розлучаються, а поки просто скасували весілля. Наречений сказав їй, що просто не готовий до такого серйозного кроку.

Наречена попереживала і поки змирилася. Сподівається, що наречений переказиться і заспокоїться, а там і весілля буде.

You cannot copy content of this page