Ситуації дня неоднозначні і повні каверз, легкий привабливий початок ще не гарантує успіху: гороскоп на 20 вересня

Овен

Цей день зробить Овнів більш товариськими, активними та допитливими. Частина часу може зайняти серія контактів, дорога, пошук, порівняння варіантів. Не виключені випадкові зустрічі. У потоці інформації можуть потрапляти недостовірні відомості, чутки і плітки. Це прекрасна доба для переговорів, але варто стежити, щоб у них не складалися передумови для непорозуміння, обману і плутанини.

Телець

Сьогодні у Тельців є спокуса витратитися на корисні і приємні дрібнички, наприклад, косметику, повітряні ласощі або модні аксесуари. Буде легко захопитися, особливо, якщо ви залежні від чужих порад та думок. Можливо, ви злегка перевищите свій ліміт, віддавши частину коштів за цікаві бонуси чи додаткові необов’язкові послуги. Небажано купувати інструменти, обладнання, техніку. Джерело

Близнюки

Сьогодні до Близнюків повертається товариськість, а з нею зростає і чарівність, але навряд чи варто цілком покладатися на ці риси. Ситуації дня неоднозначні і повні каверз, легкий привабливий початок ще не гарантує успіху. В атмосфері нестабільності важливо знати міру і утримувати рівновагу. Не варто дозволяти собі неуважність, недбалість, запальність, схильність до суєті, інтриг чи ілюзій.

Рак

Сьогодні Ракам варто ставитися до життя простіше, поки ситуація залишається в рамках цікавого спілкування. День розташовує до різноманітних контактів, розпалює цікавість і бажання подискутувати, втягує в інформаційний або навчальний потік. А ось у справах потрібна акуратність: зростає ризик плутанини і суєти, дрібні нездужання і інші неприємності мають накопичувальний ефект. Не рекомендуються поїздки.

Лев

Сьогодні зірки радять Левам змінити обстановку і стати більш відкритими для інформації. Корисно стежити за новинами, тримати зв’язок з друзями і близьким оточенням, брати участь в переговорах і спільних заходах. Захоплюючись тією чи іншою перспективою, важливо зберігати здоровий глузд. Не всі контакти слід переводити в ділову площину: зростає ризик зіткнутися з нечесністю або недбалістю.

Діва

Сьогодні Діви ступають на привабливий, але неоднозначний і часом досить слизький шлях. Приємне спілкування буде лише частиною цікавого вам сюжету. Загальний розвиток подій нагадає інтерактивну гру, в якій вам важливо побачити можливі варіанти розвитку подій і прорахувати наслідки кожного свого кроку. Не рекомендується поспішати з висновками, підписувати документи, приймати на себе зобов’язання.

Терези

У Терезів сьогодні є шанс розширити свої горизонти або список контактів, підвищити ерудицію. Може намітитися додаткова практика в іноземній мові, цікава перспектива в літературній, науковій, викладацькій роботі. Варто врахувати ймовірність ланцюжка неузгодженостей в дорозі, при установці зв’язку або передачі інформації. Насичений день для перекладачів, коментаторів, водіїв, мандрівників.

Скорпіон

Сьогодні зірки радять Скорпіонам стати більш чуйними до інформаційного фону. Поряд з чутками, домислами і наговорами, в цю добу «носиться в повітрі» маса корисних звісток. Не біда, якщо доведеться оперувати фактами з неофіційних сумнівних джерел: правильно витлумачивши їх, ви отримаєте підказку або попередження. Важливим починанням варто віддати перевагу різні відволікаючі маневри і тренінги.

Стрілець

Стрільцям варто подвоїти обачність в діалогах. Будь-яка бесіда сьогодні цікава, але договір на словах ще не означає згоди на ділі. День гарний для обміну візитами та компліментами, але не варто шукати помічників, партнерів, посередників: союзник може бути уявним, незабаром виявитися несприятливим або ворогом. Не виключено, що ви самі помилитеся, наприклад, занизите свої запити і недооцените амбіції.

Козеріг

Сьогодні Козероги можуть зіткнутися із зростаючим обсягом дрібних справ, супутніх їм контактів та інформації. Буде потрібна спритність, різнобічність, вміння лавірувати і підлаштовуватися. У спілкуванні з партнерами, колегами, начальством і людьми, в чиїх послугах ви зацікавлені, вітаються легкість, люб’язність і дипломатичність. Небажано вирушати в дорогу, починати системну роботу або лікування.

Читайте також: В день осіннього рівнодення потрібно загадувати бажання, так як енергія в цей час посприяє їх виконанню. А ще можливо залучити удачу і добробут. Ось як саме

Водолій

Водоліїв цей день запрошує стати комунікабельнішими. Ви зможете не тільки приємно провести час, але і розширити свої горизонти, поповнити знання. Відстань не завадить вам фліртувати і спілкуватися з однодумцями. Інформаційне середовище сьогодні цілком комфортне, а от перехід до конкретної дії загpoжує: можна втягнутися в нeбeзпeчні ігри, пов’язані з порушенням закону або техніки безпеки.

Риби

В цей день Риби можуть стати заручниками своїх фантазій. Це інформативна доба, якщо ви готові адекватно сприймати будь-які повідомлення, в тому числі, претензії, жарти і критику. В іншому випадку великий ризик самообману, зростаючого напруження та роздратування. Може бути відсутнім надійний критерій істини. Краще не вступати в переговори, а вступивши, не говорити зайвого, щоб не дати зброю проти себе.