Так неможливо жити: які знаки Зодіаку створюють руйнівні любовні стосунки

Токсичні стосунки між чоловіком та жінкою можуть скластися. Багатьом людям здається, що так відбувається у випадкових парах, та й обставини для цього мають скластися певним чином. Але насправді така думка і поруч із правдою не стояла.

Руйнівними стають стосунки лише деяких особистостей. Народжуються вони під певними знаками Зодіаку.

Телець та Терези

Тельці ніколи не сидять на одному місці. Вони ризикують, помиляються, роблять висновки, а потім йдуть далі. Спокійним їхнє життя не можна назвати. А ось Терези прагнуть балансу, воліють не робити необачних вчинків. Один з одним представникам сузір’їв нудно. Коли почуття у парі згасне, вони просто не знатимуть, як взаємодіяти та спілкуватися, постійно лаятимуться та сперечатися.

Лев та Водолій

Леви люблять увагу і компліменти, а Водолії віддають перевагу розміреному життю, не бажають бути на виду у всіх. Ужитися разом при такому розкладі у них точно не вийде. І це за умови, що представники цих зодіакальних сузір’їв є кар’єристами.

Скорпіон та Стрілець

Бути разом люди цих знаків точно ніколи не зможуть. Стрільці будуть говорити про все прямо, не підбиратимуть слів. Скорпіони не тільки ображатимуться на подібну поведінку, а й мститимуть. Стрільців же це тільки роздратує, змусить проявляти ще більшу активність. Вирватися із цього замкненого кола буде неможливо.

Представникам цих знаків не варто навіть намагатися будувати тісні стосунки. З цього не вийде нічого доброго, а ось життя вони собі точно зіпсують.